Netlinkd Location Changer

Download Location Changer – Fake GPS Location with Joystick Pro Unlocked
برنامه ای آسان و کارساز برای جعل لوکیشن دلخواه

Netlinkd Location Changer

برنامه آسان و محبوب در زمینه تغییر جعلی و ساختگی موبایل اندروید می باشد که به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی عرضه شده و هم اکنون جدیدترین نسخه آنلاک شده Netlinkd Location Changer با در دسترس بودن همه امکانات پولی و رایگان پیش روی شما قرار دارد.

درباره برنامه

با استفاده از برنامه Netlinkd Location Changer ساده مکان GPS خود را تغییر دهید. از ردیابی موقعیت واقعی شما توسط برنامه ها و وب سایت ها جلوگیری کنید. برنامه های مبتنی بر موقعیت مکانی خود را آزمایش کنید. این برنامه همچنین اطلاعات دقیق مکان را نشان می دهد ، بنابراین می تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند وضعیت موقعیت مکانی مورد استفاده قرار گیرد.

 

با استفاده از یک فشار طولانی یک پین روی نقشه تنظیم کنید (همان Google Maps) ، همچنین می توانید برای بزرگنمایی یا کوچک کردن نقشه ، دو بار ضربه بزنید. همچنین اگر تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید به کار خود ادامه خواهد داد. برای خاموش کردن آن فقط روی دکمه Stop (که در اعلان نیز وجود دارد) ضربه بزنید.

* لطفا توجه داشته باشید: اگر برنامه Netlinkd Location Changer به طور ناگهانی متوقف شد یا اعلان پس از مدتی از بین رفت ، احتمالاً به این دلیل است که پس زمینه در تنظیمات باتری شما محدود شده است ، لطفاً اجازه دهید در پس زمینه اجرا شود تا بتواند به درستی کار کند.

همچنین اگر از حالت مکان ساختگی استفاده می کنید ، ممکن است برخی از برنامه ها تشخیص دهند که شما از مکانی جعلی استفاده می کنید و ممکن است با پیغام خطایی روبرو شوید که آنها قادر به شناسایی موقعیت مکانی شما نبودند ، این طبیعی است و تغییر مکان همچنان درست کار می کند اما متأسفانه اگر از مکانی Mock استفاده می کنید ، Android می تواند به برنامه ها اطلاع دهد. در مورد آن کار زیادی نمی توان انجام داد ، راه حل هایی وجود دارد و ممکن است محدودیت های خاص خود را داشته باشد ، لطفاً در اینترنت تحقیق کنید تا در این باره بیشتر بدانید.

* اکنون می تواند بدون نیاز به فعال کردن مکان های ساختگی ، به عنوان یک برنامه سیستم کار کند. لطفاً نحوه ساختن آن را به یک برنامه سیستم جستجو کنید زیرا برای هر دستگاه متفاوت است. همچنین لطفاً توجه داشته باشید که این یک ویژگی کاربر قدرت است و در صورت ایجاد مشکلی برای دستگاه خود در مرحله ساخت آن به عنوان یک برنامه سیستم ، ما مسئولیتی نداریم. برای فعال کردن این حالت به تنظیمات – حالت کار – ریشه (برنامه سیستم) بروید.

لطفاً توجه داشته باشید که با حالت ریشه ، ممکن است مکان در بعضی از دستگاهها به حالت واقعی برگردد – ما توصیه می کنیم از این حالت در محیط های داخلی و بدون سیگنال GPS استفاده کنید ، بنابراین تداخلی ایجاد نمی کند. اگر نمی خواهید از Netlinkd Location Changer به عنوان برنامه سیستم استفاده کنید ، لازم است مکان های ساختگی را در دستگاه خود از گزینه های توسعه دهنده فعال کنید تا برنامه کار کند.

* جوی استیک: این را می توان از تنظیمات – جوی استیک فعال کرد. برای تنظیم حداکثر سرعت (در کیلومتر در ساعت) به تنظیمات – سرعت بروید. روی جوی استیک دو ضربه بزنید و آن را پایین نگه دارید تا به یک موقعیت دلخواه جدید بکشید.

* “مکان های ساختگی” چیست؟ مکان های ساختگی یک تنظیمات مخفی در گزینه های برنامه نویس در سیستم عامل Android است که به صاحب دستگاه اجازه می دهد هر مکان GPS را برای اهداف آزمایش تنظیم کند. برای فعال کردن گزینه های برنامه نویس ، به تنظیمات دستگاه خود بروید – درباره شماره و ۷ بار روی Build number ضربه بزنید. این ممکن است در بعضی از دستگاه ها متفاوت باشد ، در این حالت شما باید نحوه انجام این کار را برای دستگاه خود جستجو کنید. لطفاً با تغییر ندادن سایر تنظیمات سیستم ، احتیاط کنید.

* اکنون می توانید چندین پین بر روی نقشه اضافه کرده و در چند ثانیه فاصله تعیین کنید تا مکان به هر پایه تغییر کند. لطفاً توجه داشته باشید که در اندروید هنگامی که صفحه را خاموش می کنید / دستگاه به حالت خواب می رود ، فاصله به طور قابل توجهی تغییر می کند. برای پاک کردن پین ها ، روی «تمام» ضربه بزنید و سپس روی نقشه فشار طولانی دهید یا مکانی را برای تنظیم یک پین جدید جستجو کنید.

* لطفا توجه داشته باشید که برنامه Netlinkd Location Changer آدرس IP شما را تغییر نمی دهد ، این یک VPN نیست. برنامه ها / وب سایت هایی که براساس آدرس IP شما موقعیت شما را بررسی می کنند ، ممکن است مکان واقعی شما را تشخیص دهند.

* اکنون می توانید از منوی سمت راست پایین به گزینه های Android System Developer دسترسی پیدا کنید.

* اکنون در حالت صرفه جویی در باتری نیز کار می کند (بدون GPS) ، بنابراین همه حالت های مکان اکنون کار می کنند. این حالت با حالت Root کار نمی کند.

* لطفا توجه داشته باشید: برای غیرفعال کردن مکان های ساختگی در دستگاه خود ، باید این کار را از گزینه های Developer انجام دهید. معمولاً نیازی به غیرفعال کردن آن نیست ، اما ممکن است بعضی از برنامه ها دوست نداشته باشند که آن را فعال کرده باشید ، زیرا می توانند این را تشخیص دهند. همچنین ، مهم است که قبل از غیرفعال کردن مکان های ساختگی ، بر روی دکمه Stop ضربه بزنید تا موقعیت واقعی خود را پس بگیرید.

  • تغییرات نسخه ۳٫۰۸ Netlinkd Location Changer

    • – Added Pause/Resume/Restart for multiple pins/locations.
    • – Important improvements and fixes.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...