Ninja Assassin Shadow Master

Ninja Assassin Shadow Master v1.0.13 + Mod – بازی نینجا اساسینز: بازی مبارزاتی کرید اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول زیاد + حذف تبلیغات)

Ninja Assassin Shadow Master

یک بازی در ژانر ماجراجویی است که توسط استودیو بازی سازی Climax Game Studios برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

آیا شما عاشق بازی های مبارزه ای نینجا و بازی های قاتل سامورایی در برابر دنیای زیرین سایه های تاریک شیطانی هستید؟ Ninja Assassin Shadow Master یک بازی ماجراجویی مبتنی بر اکشن و مهیج در قالب ۳ بعدی با حرکات اکشن شگفت انگیز مانند اکشن مخفی کاری ، مبارزه رزمی ، مبارزه با شمشیر ، تیراندازی با کمان ، مبارزه با تیغه های نینجا ، بالا رفتن از دیوار و موارد دیگر است. بیایید به عنوان یک استاد سایه واقعی نینجا در بازی شرکت کنیم تا علیه قدرت های شیطانی مبارزه کنیم. هدف نهایی شما نجات شاهزاده از قلعه اشغالی نیروهای شیطانی تاریک است. که می خواهند حمله کنند و شاه قلعه را به خاطر تمایل شیطانی خود اشغال کردند.

اکنون بهترین اقدام نینجا را در میان بازی های نینجا جنگجو بارگیری کنید. برای انتقام در این بهترین بازی جنگجوی نینجا برای بقا با یک ماجراجویی شگفت انگیز مبتنی بر اکشن برای نجات پسر پادشاه (شاهزاده ریان) در معبد ایران مبارزه کنید.

به Ninja Assassin Shadow Master خوش آمدید که یکی از بهترین بازیهای مبارزه با آدم کش و نینجا به صورت ۱۰۰٪ رایگان در بازیهای مبارزه جدید ۲۰۲۱ است. مبارزان Creed همیشه در نبرد پارسی مانند افسانه ها می میرند.

نقش شما به عنوان یک جنگجوی قاتل نینجا این است که دستورالعمل های انجام سکوت در سایه تاریک را دنبال کنید.

Ninja Assassin Shadow Master: Ninja Fight Games 2021 یک بازی اکشن عالی و یک بازی مبارزه ای عالی با بهترین گیم پلی آفلاین نقش آفرینی است. یک جنگجوی تیره نینجا غرق در سایه ها شد. سایه های تاریک قوی تر و تاریک می شوند. تنها یک جنگجوی واقعی مانند یک قاتل نینجا می تواند جلوی این استاد و مبارز سایه ها را بگیرد.

  • تغییرات نسخه ۱٫۰٫۱۳

    • + All New Enviroment.
    • + New Controls.
    • + New Levels.
    • + Added New Weapons.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...