Ninja assassin’s Fighter

Ninja assassins Fighter + Mod – بازی نقش محور نینجای قاتل برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (طلای بی نهایت) به صورت جداگانه

Ninja assassins Fighter

یک بازی در ژانر نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی Climax Game Studios برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

اگر دوست دارید بازی های مبارزه ای سامورایی نینجا ۲۰۲۱ را انجام دهید؟ پس از آن Ninja Assassins Fighter یک ماجراجویی هیجان انگیز با یک اقدام شگفت انگیز مانند خفا ، جنگ رزمی ، مبارزه با شمشیر ، تیراندازی با کمان ، جنگ با تیغه های نینجا ، بالا رفتن از دیوار ، شنا در آب و موارد دیگر در این بازی جدید مبارزه رایگان ۲۰۲۱ است. بیایید به عنوان یک شکارچی قاتل سامورایی واقعی نینجا در این بازی شرکت کنیم تا علیه نیروهای تاریک شر مبارزه کنیم.

Ninja Assassins Fighter یک بازی سرگرم کننده و سه بعدی واقعی ترور سامورایی با انواع مختلف ترور و اقدام مبتنی بر یواشکی است. شکارچی قاتل نینجا هرگز هویت خود را نشان نمی دهد و همه قهرمانان مبارز عقیده نینجا مخفیانه تمام ماموریت های قاتل خود را انجام می دهند. در این بازی قهرمان جنگ شماره ۱ Ninja Samurai که ترکیبی از انواع حرکتهای مخفیانه در سایه تاریک بر روی دیوارها است ، بهترین باشید. هدف را قفل کنید و با تیر و کمان خود را هدف قرار دهید تا مهارت های نهایی تیراندازی با کمان را نشان دهید. قدرت و وقار خود را از جنگنده فوق العاده نینجا در نبرد با رئیسان جنایت از جهان زیرین نشان دهید.

با نبرد Ninja Assassin خود بر روی دیوار سایه بالا بروید ، از طریق رودخانه ، اقیانوس با بهترین ورزش های رزمی و حرکات کونگ فو شنا کنید.
اکنون بازی های مبارزه ای جدید را در سال ۲۰۲۱ به صورت رایگان با ماموریت های پر از بارگیری بارگیری کنید.

  • تغییرات نسخه ۱٫۰٫۱۱

    • Minor Bugs Fixed Ninja assassins Fighter.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...