Osman Gazi

Osman Gazi v1.0 + Mod – بازی ماجراجویی سرگرم کننده عثمان جنگجو اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (طلای بی نهایت) به صورت جداگانه

Osman Gazi

 عثمان جنگجو نام یک بازی در ژانر ماجراجویی است که توسط استودیو بازی سازی UMURO برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. استودیو UMURO تا کنون بازی های موفق دیگری را نیز منتشر کرده و کارنامه موفقی دارد. بازی Osman Gazi هم جزوی از همین بازی های موفق است که توانسته با گیک پلی جذاب و داستان زیبا در سبک ماجراجویی طرفداران زیادی را جذب کند.

درباره بازی

این بازی Kayı است!
این حماسه تأسیس و رستاخیز یک ملت است!
این یک داستان واقعی از قهرمانی است!

شاهد داستان Osman Gazi ، یک دولتمرد بزرگ ، رهبر و مبارز!
داستانی از شجاعت حماسی با الهام از افراد واقعی و وقایع …

با داشتن گرافیک سه بعدی با وضوح بالا و رابط کاربری پسند ، عثمان قاضی پیشگام در تأسیس امپراتوری عثمانی است که بر ۳ قاره حکمرانی می کرد و شاهد رستاخیز و پایه و اساس یک ملت است!
فرزند اترقرول قاضی ، والی برجسته کیایی ، برای یک کشور با عثمان غازی می جنگید و حکمرانی می کنید! مبارزه ای برای عدالت و حقیقت که از قفسه های گرد و غبار تاریخ پیش روی ما قرار می گیرد!

شما در این بازی می توانید سوار بر اسب خود شوید ، از دیوار قلعه بالا بروید ، حیوانات جنگا را شکار کنید ، در رودخانه شنا کنید و با نیرو های خود به مبارزه با دشمن بپردازید. گرافیک بازی Osman Gazi سه بعدی و HD و به طراحی کاراکتر ها توجه ویژه ای شده است. همچنین صدا های پس زمینه مانند صدای حیوانات و جنگل به خوبی و با جزئیات

 

توجه : در نسخه مود بازی، شما به فروشگاه مراجعه کنید و در گوشه سمت چپ برروی آیکون تبلیغات کلیک کنید تا بدون دیدن تبلیغ مقدار زیادی طلا کسب کنید!

  • تغییرات نسخه ۱٫۰ Osman Gazi

    •  Added 2 new chapters
    •  Bugs fixed and performance improvements made
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...