22 ژوئن 2022 برنامه اندروید 0

Power+ Launcher

Power+ Launcher-Battery Saver v1.6.67 – اپلیکیشن لانچر مینیمالیستی و کم مصرف اندروید!
نسخه اصلی و کامل

Power+ Launcher

یک لانچر مینیمالیستی و کم مصرف اندروید می باشد که توسط AECO توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. با برسی این برنامه اندروید کاربردی در لردروید با ما همراه باشید.

درباره برنامه

ما خدمات/محتوا را برای افراد زیر ۱۶ سال (یا حداقل سن معادل در حوزه قضایی مربوطه) ارائه نمی کنیم. اگر خردسال هستید و شرایط فوق را دارید، باید شرایط قرارداد کاربر را بخوانید و از این برنامه تحت راهنمایی قیم خود استفاده کنید و تأیید کنید که سرپرست شما با استفاده شما از این برنامه موافقت می کند.

Power+ Launcher یک پرتاب مینیمالیستی است که مصرف انرژی باتری را کاهش می دهد. Power+ Launcher از سرویس Accessibility استفاده می کند. با سرویس دسترس‌پذیری، می‌توانیم برنامه‌ها و پردازش‌ها را در پس‌زمینه ببندیم تا تلفن شما سریع‌تر شود و زمان باتری افزایش یابد، و هیچ داده‌ای که توسط سرویس‌های دسترس‌پذیری ارائه می‌شود ذخیره یا آپلود نخواهد شد.

ما تلفن شما را صرفه جویی در مصرف برق می کنیم
Power+ Launcher یک بهینه‌سازی باتری اندروید است. این لانچر هوشمند به طور هوشمند برنامه های در حال اجرا را شناسایی، تجزیه و تحلیل می کند و برنامه های غیر ضروری را می بندد. از طریق تقویت حافظه عمیق، می تواند به طور موثر در مصرف باتری صرفه جویی کند و زمان آماده به کار را افزایش دهد.

ما گوشی شما را سریعتر می کنیم
این لانچر ساده می تواند عملکرد گوشی را تا حد زیادی بهبود بخشد، حتی آنهایی که پردازنده کند و فضای حافظه (رم) کم دارند. با یک ضربه، می‌تواند برنامه‌های غیرضروری را که در پس‌زمینه انرژی باتری مصرف می‌کنند ببندد تا گوشی سریع‌تر شود.

ما می توانیم به شما در Hibernate Apps کمک کنیم
Power+ Launcher می تواند به مدیریت و خواب زمستانی برنامه ها برای جلوگیری از شروع خودکار آنها کمک کند، بنابراین به طور موثر در مصرف باتری صرفه جویی کرده و تلفن همراه را تقویت می کند.

ما می توانیم به شما کمک کنیم جستجوی مورد نظر خود را انجام دهید
در عرض چند ثانیه نتایج فوری را برای جستجوهای خود دریافت کنید، از جمله برنامه‌ها، مخاطبین، فایل‌ها، اسناد، موسیقی، ویدیوها، وب‌سایت‌ها و غیره. جستجوی درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌شود.

ما تلفن شما را منظم تر می کنیم
به طور هوشمندانه برنامه ها را بر اساس عملکرد در دسته بندی ها مرتب کنید. صفحه اصلی را تمیز و منظم نگه دارید.

  • تغییرات نسخه ۱٫۶٫۶۷ ower+ Launcher

    • Fix bug
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...