18 ژانویه 2022 بازی اندروید 0

Paint By Number

Paint By Number Free Coloring Book & Puzzle Game v2.76.5  – اپلیکیشن پازل رنگ آمیزی زیبا و سرگرم کننده اندروید
نسخه معمولی 

Paint By Number

یک پازل رنگ آمیزی زیبا و سرگرم کننده می باشد که توسط Better Life – Color and Draw توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

روزها را با رنگ برحسب شماره روشن کنید!

Paint By Number یک بازی نقاشی هنری برای رنگ آمیزی آثار هنری مدرن با رنگ بر اساس اعداد است. یک کتاب رنگ آمیزی شماره و بازی پازل رنگ آمیزی برای همه. تعداد زیادی صفحات رنگ آمیزی جذاب در بازی رنگ به عدد وجود دارد و هر روز تصاویر جدید برای نقاشی با اعداد به روز می شود!
ده ها دسته رنگ آمیزی اعداد برای انتخاب، مانند حیوانات، عشق، اره منبت کاری اره مویی، نقل قول ها، شخصیت ها، گل ها، ماندالا و غیره. آیا می خواهید بدانید که نوک انگشتان شما چه شاهکاری می توانند خلق کنند؟ سعی کنید با اعداد رنگ کنید! علاوه بر صفحات رنگ آمیزی معمولی تک رنگ، صفحات رنگ آمیزی ویژه شگفت انگیز با رنگ گرادیان و تصاویر کاغذ دیواری فوق العاده منتظر شما هستند تا با شماره رنگ آمیزی کنید. شاهکارها را با دوستان و خانواده ها به اشتراک بگذارید، از رنگ با اعداد و آثار هنری زیبا با هم لذت ببرید!

چگونه می توان با شماره در برنامه رنگ آمیزی کرد؟ فقط یک تصویر را انتخاب کنید، قلب خود را دنبال کنید و با توجه به اعداد رنگ آمیزی پالت، روی سلول های رنگ آمیزی مربوطه ضربه بزنید. به راحتی می توان یک اثر هنری را به پایان رساند و تصاویر را در مدت کوتاهی در Paint By Number به رنگ به عدد زنده کرد. رنگ آمیزی هرگز آسان تر نبوده است، اکنون آن را امتحان کنید و صفحات رنگ آمیزی فوق العاده را با نقاشی با اعداد بکشید!

ویژگی های کلیدی Paint By Number

– راحت و سریع: بدون نیاز به مداد یا کاغذ، در هر جایی با اعداد نقاشی کنید.
– تصاویر منحصر به فرد مختلف و صفحات رنگ آمیزی جدید هر روز به روز می شوند! بیایید و با اعداد رنگ کنید!
– تنوع زیادی از دسته بندی های مضمون: حیوانات زیبا، شخصیت ها، گل های زیبا، مکان های خیره کننده و بسیاری از تم های مختلف دیگر برای رنگ آمیزی با اعداد.
– رنگ آمیزی آسان: از سادگی و سهولت رنگ آمیزی با اعداد و استفاده از برنامه لذت ببرید، از نکات برای یافتن سلول های ریز و سخت استفاده کنید. وقتی با شماره رنگ می کنید از شادی لذت ببرید!
– اشتراک گذاری سریع: رنگ بر اساس اعداد و ارسال آثار هنری رنگ آمیزی شماره در تمام شبکه های اجتماعی و اشتراک گذاری با دوستان و خانواده ها.

در اینجا نوع اطلاعاتی که توسط Paint By Number درخواست می‌شود، برنامه کوچک رنگ براساس شماره و نحوه استفاده از مجوزها آمده است.

برای اطمینان از اینکه می‌توانید آثار هنری را با موفقیت ذخیره و به اشتراک بگذارید، باید به Paint By Number اجازه دهید به عکس‌ها، رسانه‌ها و فایل‌های دستگاه شما دسترسی داشته باشد و این مجوز شامل خواندن و نوشتن محتویات فضای ذخیره‌سازی شما می‌شود. فقط با این مجوزهای برنامه می توان عملکرد ذخیره و اشتراک گذاری را به خوبی انجام داد. تصویری را که با اعداد رنگ می کنید با هنرمندان بیشتری به اشتراک بگذارید!

ما فقط حداقل تعداد مطلق مجوزهایی را درخواست می کنیم که برای پشتیبانی از عملکرد اصلی نیاز دارد، بنابراین مهم نیست. می‌توانید جزئیات بیشتری از مجوزهای برنامه را در اطلاعات برنامه Google Play ببینید. از درک شما متشکریم و ما سعی خواهیم کرد تجربه رنگ آمیزی بهتری را برای شما به ارمغان بیاوریم!

  • تغییرات نسخه ۲٫۷۶٫۵ Paint By Number

    • We bring you a new version with better coloring experience and more wonderful pictures.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...