30 آوریل 2022 برنامه اندروید 0

Pexels

Pexels v4.3.0 – برنامه اندوریدی سایت پکسل!
نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات برنامه

Pexels

یک اپلیکیشن برای دسترسی به تصاویر با کیفیت رایگان، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Pexels توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

برنامه Pexels به شما امکان دسترسی نامحدود به بیش از 3 میلیون عکس و فیلم رایگان و با وضوح بالا را می دهد. کتابخانه زیبای ما توسط جامعه جهانی از عکاسان با استعداد اهدا شده است که کارهای خود را برای استفاده آزاد همه به اشتراک می گذارند. و شما می توانید بخشی از آن جامعه باشید. از عکس ها و فیلم های Pexels به عنوان تصویر زمینه ، در ارائه ها ، در شبکه های اجتماعی یا هر کجا که انتخاب کنید استفاده کنید!

متنوع ترین عکس ها و فیلم های رایگان

با استفاده از یک الگوریتم و با تدوین تیم ما ، با هر جستجو عکاسی فراگیر ، متنوع و واقعی را پیدا خواهید کرد.

ما دائماً در حال بهبود نتایج و کتابخانه خود هستیم ، بنابراین اگر علامت را از دست دادیم ، به ما اطلاع دهید و آن را برطرف خواهیم کرد.

دوز روزانه الهام

با عکس ها و فیلم های جدید و جدید که هر روز به آنها اضافه می شود ، با مرور برترین تصاویر پرطرفدار یا مجموعه های تنظیم شده ، الهام خود را بیابید.

Pexels برای همه مناسب است

تلفن یا دوربین خود را بگیرید و به ما بپیوندید. عکسهای خود را بارگذاری کنید تا به میلیون ها نفر برسد و تأثیر مثبتی را که در کار شما دارد ، ببینید. نه تنها می توانید با مشاهده و بارگیری عکس های خود ، موفقیت خود را ردیابی کنید ، بلکه می توانید از افرادی که از تصاویر شما در سراسر جهان استفاده می کنند – از نشریات مهم گرفته تا سودهای غیرانتفاعی معنی دار – صحبت کنید.

بعلاوه ، ما شما را با جامعه جهانی عکاسان Pexels ارتباط خواهیم داد تا به شما کمک کنیم مهارت خود را بالا ببرید و الهام بگیرید.

به هنرمندان برگردانید

پس از بارگیری ، از عکاسانی که Pexels را با کمک مالی به PayPal یا تشکر در شبکه های اجتماعی امکان پذیر می کنند ، پشتیبانی کنید.

مجموعه ای ایجاد کنید

عکس ها و فیلم های مورد علاقه خود را با استفاده از ابزار جمع آوری سازماندهی و به اشتراک بگذارید. با یک حساب Pexels ، می توانید کار خود را هم در تلفن همراه و هم در دسک تاپ ذخیره کنید.

  • تغییرات نسخه 4.3.0

    • Thanks for using the official Pexels app! This update tweaks adds search suggestions as you type, tweaks the design for a more elegant experience, improves the upload flow to give better feedback while uploads are processing, and fixes a few other minor bugs. Enjoy!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...