picTrove

picTrove 2 Image Search v2.67 + Mod – اپلیکیشن قدرتمند جست و جوی اینترنتی تصاویر اندروید
نسخه مود شده برنامه حذف تبلیغات

picTrove

یک اپلیکیشن قدرتمند جست و جوی اینترنتی تصاویر می باشد که توسط Traversient Inc برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

بهترین برنامه برای جستجوی عکس از اینترنت در دستگاه شما. با استفاده از picTrove تصاویر را جستجو کنید ، عکس ها و GIF ها را از چندین سرویس اینترنتی جستجو کنید.

از picTrove برای جستجوی عکس ها برای هر موضوعی که می خواهید استفاده کنید. شما می توانید هر چیزی را که می خواهید جستجو کنید ، از جمله:
* تصاویر پس زمینه – تصویری را که می خواهید از آن به عنوان تصویر زمینه دستگاه خود استفاده کنید پیدا کنید و از عملکرد مناسب تصویر برای تنظیم سریع آن استفاده کنید!
* عکس های صبح بخیر – بهترین عکس ها را به شبکه اجتماعی و برنامه های چت خود جستجو و ارسال کنید.
* هر چیزی را که می خواهید پیدا کنید! فقط شروع به تایپ کنید و پیشنهادات جستجوی بصری ما بقیه راه را به شما راهنمایی می کند!
* عکسهای اخیر و عکسهای هشتگ دار را جستجو کنید

ویژگی های picTrove در یک نگاه :

* سفارشی سازی پرس و جو جستجو: هر سرویس را دقیقاً برای نتایجی که می خواهید جستجو کنید ، با کنترل کشویی آسان برای تغییر تنظیمات.

* جستجوی جانبی: تصاویر کوچک از همه خدمات در کنار یکدیگر در دسترس هستند ، بنابراین می توانید عکس مورد نظر خود را به نحو احسن پیدا کنید.

* مرور عمیق تر: هنگامی که عکسی را که دوست دارید پیدا کردید ، می توانید برای یافتن عکس های بیشتر در سایت یا کاربر غوطه ور شوید.

* GIF های متحرک به طور کامل پشتیبانی می شوند

* نمایشگر تمام صفحه: نمایشگر تمام صفحه تمام ویژگی های استاندارد از جمله ناوبری کش رفتن ، کوچک کردن و بزرگنمایی دو ضربه را ارائه می دهد

* اقدامات عکس: دکمه های عمل در نمای عکس کامل به شما امکان می دهد عملیات مختلف مختلفی را روی هر عکسی که دوست دارید انجام دهید.

* پیشنهادات جستجو ، جستجوی آنچه را که می خواهید آسان می کند ، حتی اگر املا را به درستی نمی دانید – واقعاً راحت است!

 

  • تغییرات نسخه 2.67 picTrove

    • Bug fixes

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...