21 سپتامبر 2022 برنامه اندروید 0

Picture Insect & Spider ID

Picture Insect & Spider ID v2.8.6 [Premium] – اپلیکیشن شناسایی حشرات مخصوص اندروید
نسخه پرمیوم برنامه به ارزش ۲۹٫۹۹ دلار

Picture Insect

یک برنامه اندروید شناسایی حشرات می باشد که توسط Next Vision Limited توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. یکی از پر تنوع ترین گونه های جانداران حشران می باشند که در سراسر کره زمین نیز دیده می شوند.

درباره برنامه

اسم حشره یا عنکبوت را نمی دانید؟ فقط دوربین گوشی خود را به سمت یک حشره بگیرید و اجازه دهید آموزش با برنامه Picture Insect & Spider شروع شود.

دنیای شگفت انگیز حشرات و عنکبوت ها را در یک لحظه کاوش کنید. هر زمان که می خواهید بدانید آن حشره چیست، طبقه بندی یک عنکبوت را بیاموزید، درباره پروانه بیشتر بدانید، برنامه Picture Insect & Spider Bug Identifier آینه شما به سیاره حشره در تلفن همراه شما است.

این یک شناسه عنکبوت همه کاره، شناسه پروانه و شناسه اشکال است. با رابط کاربر پسند آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از حشره ای که می خواهید شناسایی کنید عکس بگیرید و اطلاعات زیادی در مورد آن حشره در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

Picture Insect & Spider پنجره ای برای درک بهتر دنیای شگفت انگیز حشرات است. به طور خودکار می تواند بیش از ۴۰۰۰ گونه حشره را شناسایی کند. تیم ما در تلاش است تا دقیق ترین و راحت ترین ابزار را برای تشخیص تصویر ایجاد کند و به بیش از ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ کاربر در سراسر جهان خدمات ارائه کرده است.

ویژگی های کلیدی:
– فوراً بیش از ۴۰۰۰ گونه از حشرات و عنکبوت ها را شناسایی کنید
– میزان دقت شناسایی ۹۵%
– منبع یادگیری غنی در مورد حشرات و عنکبوت ها
– رابط بصری با نکات دوستانه
– گونه های شناسایی شده را در مجموعه شخصی خود پیگیری کنید.

چرا برنامه BUG IDENTIFIER را انتخاب کنید:

– نتایج دقیق و سریع شناسایی حشرات و عنکبوت
ما فوراً حشرات و عنکبوت ها را با دقت ۹۵٫۲۸٪ شناسایی می کنیم.

– بیش از ۱۰۰۰ گونه از حشرات در پایگاه داده ما
چه بخواهید مورچه، پروانه، سوسک، پروانه، زنبور عسل یا هر حشره دیگری را که در داخل و خارج از خانه خود پیدا می کنید، شناسایی کنید، برنامه Picture Insect & Spider Bug Identifier ابزاری برای تشخیص تصویر حشرات است.

– طبقه بندی حشرات
برنامه Picture Insect & Spider Bug Identifier اطلاعات عمیقی در مورد حشرات به شما می دهد. درباره ساختار حشره، ظاهر، تکامل، گونه هایی که ممکن است اشتباه گرفته شوند، ویژگی ها و موارد دیگر بیاموزید.

– پاسخ به سوالاتی که شما را آزار می دهد دریافت کنید
اپلیکیشن Picture Insect & Spider Bug Identifier با همکاری کارشناسان به سوالاتی پاسخ می دهد که مردم اغلب در مورد رمز و رازهای شناسایی باگ می پرسند. پروانه مورفو آبی چه می خورد؟ یک حشره چقدر عمر می کند؟ دشمنان عنکبوت چیست؟ آیا این حشره برای انسان مضر است؟ شما بپرسید، کارشناسان شناسه حشرات تصویری و عنکبوت پاسخ می دهند.

– حشرات و عنکبوت های شناسایی شده را در مجموعه شخصی خود پیگیری کنید
سوابق شناسایی حشرات در مجموعه شخصی نگهداری می شود. هرزمان خواستید به آنها دسترسی داشته باشید یا با سایر دوستداران طبیعت که ممکن است از شناسه های اشکال یا برنامه های شناسایی حشرات بهره مند شوند یا به آنها علاقه مند باشند، به اشتراک بگذارید. شناسه طبیعت با یک کلیک فاصله دارد.

بنابراین، دفعه بعد که به کمپینگ رفتید و پروانه زیبایی را دیدید که می خواهید شناسایی کنید، عکس بگیرید و اجازه دهید ما کار شناسایی حشرات را انجام دهیم. تا زمانی که «Picture Insect & Spider» را بگویید، نتایج و پاسخ های دقیقی برای سؤالات شناسه اشکال شما خواهیم داشت.

برنامه Picture Insect & Spider Bug Identifier آماده نصب است
ما همه حشرات و عنکبوت ها را شناسایی می کنیم
بزرگ یا کوچک
و آنهایی که می خزند.

  • تغییرات نسخه ۲٫۸٫۶

    • A few minor bugs have been fixed for smoother user experience.

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...