25 سپتامبر 2021 بازی آرکید ، بازی اندروید 0

Pig Hero

Pig Hero v2.0.2 + Mod – بازی آرکید دوست داشتنی خوک قهرمان اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (خرید رایگان درون بازی) به صورت جداگانه

Pig Hero

یک بازی در ژانر آرکید است که توسط استودیو بازی سازی SuperPuzzle Studio برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. استودیو بازی سازی SuperPuzzle Studio پیش از این بازی هم بازی های جذاب و سرگرم کننده دیگری را برای گیمر ها در مارکت اندروید منتشر کرده است.

درباره بازی

با استفاده از انگشت خود نیروی آتش و زاویه ضربه را در Pig Hero تنظیم کنید

چالش های زیادی برای به چالش کشیدن بازیکنان وجود خواهد داشت ، که به بازیکنان نیاز دارد تا نه تنها شانس داشته باشند ، بلکه باید به طور دقیق هم تراز شوند.

در ابتدا بازیکنان مقدار مشخصی مهمات بازوکا برای هر سطح خواهند داشت تا بتوانند هیولاهای قورباغه را نابود کنند. علاوه بر این ، بازیکنان می توانند با جمع آوری طلا یا استفاده از الماس برای خرید مهمات ویژه ، انواع مهمات را باز کنند.

این بازی بازیکنان را ملزم می کند مسیرهای مختلف تیراندازی با زمینهای مختلف را محاسبه کنند. به طور خاص ، این بازی دارای مناطق پیچیده و موانعی است که شما را مجبور به استفاده از آن می کند. فقط از این طریق می توانید هیولاهای قورباغه را شکست دهید. باد نیز یکی از سخت ترین عناصری است که به طور قابل توجهی بر مسیر حرکت گلوله ها تأثیر می گذارد و شما را در محاسبه آن دچار مشکل می کند. بعضی اوقات بازیکن مجبور است باد را پیش ببرد تا گلوله ها به موقعیت های چالش برانگیزی برسند.

این بازی ترکیبی از بسیاری از سبک های مختلف گیم پلی است: بازی گاه به گاه ، بازی ARCADE ، بازی پازل و حتی بازی اکشن ، اما گیم پلی پازل هنوز محتوای اصلی بازی است.

ویژگی های بازی Pig Hero :

سیستم زمین بازی به سبک ۳D احساس فوق العاده واقعی و چشم نوازی را ایجاد می کند.

صدای واقعی و زنده ، که نزدیک به طبیعت است و می تواند احساس راحتی ایجاد کند.

● هر سطح بازی ۳ صحنه متوالی خواهد داشت ، بازیکن باید در هر ۳ صحنه هیولاهای قورباغه را شکست دهد تا بتواند سطح را پشت سر بگذارد.

سیستم پاداش بازی متنوع است تا به بازیکنان کمک کند طلا بیشتری برای خرید اسلحه جمع کنند.

ویژگی MINI GAME به بازیکنان کمک می کند تا یک تجربه جالب و سرگرم کننده با چالش های کاملا جدید داشته باشند. علاوه بر این ، MINI GAME همچنین به بازیکنان کمک می کند تا طلای بیشتری جمع کنند.

در Pig Hero مناطق مختلف و کاملا جدیدی کشف کنید و کاملا زیبا هستند.

● با تمرین مکرر مهارت بازیکنان را توسعه دهید. بازیکنان جدیدی که با این بازی آشنا می شوند ممکن است برای رسیدن به هدف مشکل داشته باشند.

● سعی کنید چالش های جالب روزانه را برای پاداش های عالی انجام دهید. بازیکنان همچنین می توانند با تماشای تبلیغات طلای بیشتری کسب کنند.

● آفلاین بازی کنید – نیازی به اتصال به اینترنت نیست.

تجربیات خود را با سایر طرفداران در میان بگذارید و اولین نفری باشید که از به روزرسانی های جدید بازی اطلاع دارد

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...