26 دسامبر 2021 برنامه اندروید 0

Piktures Gallery Premium

Piktures Gallery Premium – برنامه گالری تصویر و ویدئو عالی و پرامکانات اندروید
نسخه پریمیوم و کامل برنامه تقدیم شما عزیزان

Piktures Gallery Premium

اپلیکیشن عالی گالری عکس و ویدئو برای دستگاه های هوشمند اندرویدی است که توسط استودیوی DIUNE به صورت رایگان و بدون تبلیغات در گوگل پلی عرضه شده است.

درباره بازی

گزینه های نمایش Piktures Gallery Premium: شما می توانید لیست عکس های خود را با یک شبکه استاندارد ، یک نمایش موزاییک ، یک لیست و حتی یک نمایش تقویم مشاهده کنید.
دسترسی ابری: Piktures به شما امکان می دهد به عکسهای ذخیره شده در چندین سرویس ابری دسترسی داشته باشید. این برنامه از Google Drive ، OneDrive و Dropbox پشتیبانی می کند و بسیاری دیگر از خدمات ذخیره سازی ابری به زودی ارائه می شوند.

 

ویژگی های Piktures Gallery Premium

– دسترسی به عکس ها و فیلم های خود ، از جمله در کارت SD خود
– دسترسی به رسانه ابر ، در Dropbox ، Google Drive و OneDrive
– یک فضای مخفی ، برای پنهان کردن خصوصی ترین مطالب خود
– یک ویرایشگر عکس ، برای برش ، تغییر اندازه ، تنظیم پارامترها و اعمال فیلترها
– یک پخش کننده ویدیو ، برای لذت بردن از فیلم ها و فیلم های شخصی خود
– یک پخش کننده GIF و یک سازنده متحرک GIF
– اسکنر کد QR

USB DRIVE ACCESS: Piktures به شما امکان می دهد وقتی دیسک از قالب فایل FAT-32 استفاده می کنید به عکس ها و فیلم های ذخیره شده در درایو USB دسترسی پیدا کنید.

SECRET SPACE: فضای مخفی در تلفن به شما کمک می کند خصوصی ترین عکس های خود را پنهان کنید. آنها از طریق کد PIN محافظت می شوند و می توانند با پوشه ها سازماندهی شوند.

ویرایشگر عکس پیشرفته Piktures Gallery Premium: عکسها را به سرعت بهبود ببخشید. برای استفاده از فیلترها ، تنظیم نور ، برش و تغییر اندازه از ویرایشگر عکس بصری و قدرتمند ما استفاده کنید.

گزینه های مشترک پیشرفته: شما می توانید تصمیم بگیرید که عکس های خود را قبل از اشتراک فشرده کنید ، و حتی برای حفظ حریم خصوصی بیشتر داده های GPS را از عکس خود حذف کنید.

گزینه های انتقال مستقیم WI-FI: شما می توانید عکس ها و فیلم های خود را با سایر کاربران Piktures در مجاورت خود بدون نیاز به داده تلفن همراه به اشتراک بگذارید. تصاویر مستقیماً از دستگاه شما به دستگاهشان منتقل می شوند.

جستجوی قدرتمند: عکس های شما به سرعت توسط مکان ها ، تاریخ ها و برچسب ها قابل دسترسی هستند. شما می توانید برچسب های شخصی خود را ایجاد کنید.

CAMERA و QR CODES: Piktures همچنین با اسکنر کد QR مناسب و پوشه اختصاصی خود برای بازیابی کدهای QR که قبلاً اسکن شده اید ، ارائه می شود.

  • تغییرات نسخه ۲٫۸ Piktures Gallery Premium

    • Added the way to import old secrets files when the migration has failed or not suggested.
    • Enable your secret file, then click on the information icon to the right of the name ‘Secret Space’ then click on ‘Import old secret files’
    • You need to have the email of your old secret space.
    • Bug and crash fixes
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...