Pin Rescue

Pin Rescue Pull the pin game + Mod – بازی آرکید سرگرم کننده نجات با پین اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود (طلا و جوایز بی نهایت) 

Pin Rescue

یک بازی در ژانر تفننی است که توسط استودیو بازی سازی Nox Joy برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

 

درباره بازی

آیا این یک بازی “نجات نجات” است؟ یا یک بازی “پین”؟ همانطور که می بینید ، این یک بازی پازل رایگان است که گیم پلی جالب بسیاری از بازی های محبوب را استخراج می کند و بر این اساس پازل های محبوب و گیم پلی pin pull را اضافه می کند.

اگر بازی های پین را دوست دارید و می خواهید معماهای سرگرم کننده را حل کنید ، بازی pull pin-Pin Rescue را دوست خواهید داشت!

نجات پین یک بازی نجات با ضریب هوشی بالا در مغز است!

به عنوان یک متخصص با هوش فوق العاده ، هدف شما این است که دستورات و روشهای مختلف را برای کشیدن سنجاق مطابق با طرح تعیین شده توسط بازی ، جلوگیری از بمب ، یک شکارچی … و در آخر ، کمک به پسر برای فرار از خطرناک اتاق نحوه کشیدن سنجاق و نجات پسر به خود شما بستگی دارد!

نجات پین بیشتر روی ماجراهای استراتژیک تمرکز دارد. هر سطح گزینه های مختلفی را به شما ارائه می دهد – برای ادامه پین ​​های صحیح را بکشید.

با پیشرفت مرحله ، دشواری بازی فرار نجات پین افزایش می یابد.

علاوه بر این ، نجات سنجاق همچنین یک سطح ویژه برای نجات دختر اضافه کرده است ، شما باید در مورد بهترین راه برای کشیدن پین و تبدیل شدن به یک قهرمان برای نجات دختر فکر کنید!

ویژگی های بازی:

– بازی پازل فرار منحصر به فرد.
– از لذت کشیدن سنجاق لذت ببرید.
– ساده اما روی حیله و تزویر.
– سرگرم کننده بازی پین مغز.
– به روز رسانی در زمان واقعی سطح پازل.
– سطح پاداش دختر را اضافه کنید.
– بازی های پازل به صورت رایگان
سبک ساده ، جادویی و جالب.

Pin Rescue ، بازی پازل واقعی پین. پین ها را بیرون بیاورید و معماهای سرگرم کننده را حل کنید! بازی نجات پین را فرار کنید و آن را به چالش بکشید!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...