Plumber 3

Plumber 3 v4.5.9 + Mod – بازی سرگرم کننده و پازلی “لوله کش ۳” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه

Plumber 3

 لوله کش ۳ عنوانی دیگر از مجموعه بازی های Plumber است که به وسیله استودیوی آمریکایی App Holdings توسعه داده و عرضه شده اند و به یکی از پرطرفدارترین بازی های سبک پازلی در بین بازی های موبایل تبدیل شده اند.

درباره بازی

نسخه جدید بازی Plumber اینجا است. با ۳۰۰ سطح جدید ، Plumber 3 راهی جدید برای بازی معروف بازی اتصال است که در آن شما فقط نیاز به مونتاژ خطوط لوله دارید.

در حالی که به نظر می رسد که این فناوری از گذشته پیشرفته تر است ، صنایع دستی سنتی جذابیت و شیفتگی خود را که از چند دهه قبل برای لذت بردن از آنها استفاده می کردند ، از دست می دهند. به عنوان کودکان ، همه می خواستند که یک آتش نشان ، یک پلیس یا یک لوله کش باشند. امروزه شرط می بندم شغل رویایی شما با لوله کشی مرتبط نیست. حداقل تا زمانی که شروع به بازی Plumber 3 نکنید!

درست مانند زندگی واقعی ، ماموریت شما این است که با اتصال لوله ها و جلوگیری از جریان موفقیت آمیز از طریق خط لوله ، از نشت و فرسایش جلوگیری کنید. اگر نمی خواهید در مشکلات دچار سیل شوید ، به جای تلاش بدنی ، باید مهارت های منطقی خود را نشان دهید.

Plumber 3 منطق ، نظم و انضباط کار و کارآیی شما برای مدیریت منابع را آزمایش می کند. زیرا بودجه دارید و باید آن را عاقلانه استفاده کنید. هدف شما پیدا کردن یک مسیر قابل استفاده بین منبع انرژی و کارخانه است و هزینه کمتری را نیز می توانید انجام دهید. هربار جابجایی لوله متوجه می شوید که مانده حساب بانکی کاهش یابد. از طرف دیگر ، هر زمان که یک چالش جدید را حل کنید ، مشکل افزایش خواهد یافت. فقط یک لوله کش بزرگ بر همه این ملاقاتها غلبه خواهد کرد!

 

توضیحات بیشتر

در Plumber 3 ، شما در یک محیط کارآفرین پیچیده خواهید شد ، جایی که شعار “اجازه دهید این کار را بکنیم!” چندین بار در سر شما تکرار خواهد شد. این روحیه انگیزشی همچنین به شکلی که بازی واقعیت را با تمام ویژگی های کلاسیک Plumber در نسخه های قبلی مخلوط می کند ، وجود دارد. موسیقی متن فیلم همچنین به آن احساس حماسه دستاورد می پردازد! برای اینکه بتوانید بهترین لوله کش باشید ، همیشه باید استراتژی صحیح را به منابع موجود وصل کنید.

با صرفه جویی در هزینه ، از حرکت های بیشتری در سطوح بیشتر بهره مند خواهید شد. و می توانید از ویژگی های ویژه موجود در جعبه ابزار قرمز خود استفاده کنید: وانت ، طرح و دکمه خنثیسازی. همه این ابزارها کار شما را آسانتر می کنند. در پایان هر سطح ، تعدادی ستاره را با توجه به کیفیت عملکرد خود کسب خواهید کرد. شما به آن ستاره ها نیاز دارید تا در دنیای لوله کشی پیشرفت کنید!

هر بار که خط لوله را تکمیل کنید و انرژی موجود در لوله‌ها را ببینید ، جوایز تحویل داده خواهد شد. این بدان معناست که شما یک لوله کش عالی هستید. شما همیشه می توانید خود را برای ایجاد طولانی ترین خط لوله که تاکنون ساخته شده است ، به چالش بکشید ، زیرا سطوح مداوم هستند. اگر می توانید برای رکورد گینس بروید! این یک بازی عالی برای بازی در مواقع مرده است ، به خصوص در شرایط استرس زا مانند ترافیک یا حمل و نقل عمومی. آیا می توانید سطح بین دو توقف مترو را تمام کنید؟ بعید می دانم بگویم.

Plumber یکی از معتبرترین حق رای دادن بازی در سراسر جهان است و Plumber 3 بهترین نسخه ای است که تاکنون منتشر شده است! چالش ما را بپذیرید و بگذارید چند لوله کشی انجام دهیم!
چگونه به بازی Plumber 3؟

لوله کش ۳ بسیار ساده و شهودی است. بعد از چند سطح ، بلافاصله خواهید فهمید که چگونه کار می کند و در حالی که پیشرفت می کنید ، همه چیز روشن تر و واضح تر خواهد شد. با افزایش دشواری ، احساس می کنید بیش از آماده بودن برای ارائه راه حل هایی برای مشکلات سخت تر احساس خواهید کرد. برای تکمیل سطح ، شما باید لوله ها را بچرخانید و یک خط لوله مناسب ایجاد کنید. وقتی روغن شروع به جریان کرد ، آن را گرفتید!

  • تغییرات نسخه ۴٫۵٫۹

    • -Fix for Stuck in loading screen
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...