Police Station Cop Inc

Police Station Cop Inc: Tycoon v0.1.0 + Mod – بازی استراتژی و سرگرم کننده “سرمایه دار اداره پلیس” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (افزایش پول به جای کاهش) 

Police Station Cop Inc

سرمایه دار اداره پلیس یک بازی ساده اما بسیار سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های کلیکر و تفننی از دسته عناوین استراتژیکی است که با المان هایی از بازی های مدیریت زمان ساخته و طراحی شده است.

درباره بازی

اداره یک پلیس ، اداره پلیس و تماس با جنایت در شهر!

شما در Police Station Cop Inc یک کلانتری پلیس با بسیاری از افسران پلیس – اعم از مبتدی و حرفه ای – در اختیار دارید. آنها را به گشت بفرستید و جنایتکاران را بگیرید!

جنایات همیشه رخ می دهند و می توانند کوچک و بزرگ باشند – از جیب بری گرفته تا قاچاق انسان. پیچیدگی کار را ارزیابی کنید و یک مأمور پلیس را برای دستگیری یک جنایتکار تعیین کنید – پلیس های باتجربه تر می توانند دلالان برتر مواد مخدر را دستگیر کنند و سرقت های خرد را می توان به مبتدیان سپرد. مراقب باشید – زمان پاسخگویی به تماس محدود است ، بنابراین باید سریع پلیس را انتخاب کنید! همه وظایف را نمی توان توسط یک پلیس انجام داد – کارهای دشوار ممکن است به یک تیم پلیس کامل نیاز داشته باشد! همچنین ، گاهی اوقات تماس های ساختگی وجود دارد – در این مورد ، پلیس بیهوده به تماس می رود و شهر پاداش نمی دهد.

اگر جنایتکار با موفقیت دستگیر شود ، پاداشی از شهر دریافت خواهید کرد. با این پاداش ، می توانید کلانتری خود را بهبود ببخشید و اقلام لازم را خریداری کنید تا پلیس شما کارآمدتر و پیشگیرانه تر کار کند و به آنها کمک کند تا در انتظار تماس دیگر به خوبی استراحت کنند!

ویژگی های Police Station Cop Inc

– گیم پلی منحصر به فرد ؛
– گرافیک عالی با جزئیات ؛
– وظایف زیادی برای پلیس ؛
– موسیقی متن عالی.

  • تغییرات نسخه ۰٫۱٫۰

    • برای این نسخه از بازی تغییراتی توسط تیم توسعه دهنده ذکر نشده.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...