QuitNow PROQuitNow PRO

QuitNow PRO Stop smoking v6.14.16 – اپلیکیشن بازگردانی سلامت ترک سیگار برای اندروید
نسخه خریداری شده با قیمت ۳٫۴۹ در پلی استور

QuitNow PRO

اپلیکیشنی بی نظیر از شرکت برنامه سازی Fewlaps می باشد که کمک می کند بتوانید در مدتی کوتاه سیگار را ترک کنید! از عمده قابلیت های این برنامه می توان به متن های آن در خصوص مضرات سیگار اشاره کرد به گونه ای که با مطالعه آن ها به طور قطع در همان لحظه از سیگار دوری و تصمیم به ترک آن خواهید گرفت.

درباره برنامه

آیا در تلاش برای ترک سیگار هستید؟ اگر ترک سیگار برای شما سخت است، QuitNow برای شما ساخته شده است.

اولین چیزها: می دانید سیگار برای بدن شما مضر است. با این حال، بسیاری از مردم به سیگار کشیدن ادامه می دهند. پس چرا باید ترک کنی؟ وقتی سیگار را ترک می‌کنید، کیفیت و طول عمر خود و زندگی افراد اطرافتان را بهبود می‌بخشید. یکی از راه‌های آماده‌سازی برای راه‌اندازی موفقیت‌آمیز زندگی بدون دود، روشن کردن تلفن خود با QuitNow است

QuitNow PRO یک برنامه اثبات شده است که شما را به ترک سیگار دعوت می کند. هدفش این است که از مصرف تنباکو خودداری کنید و فقط تصویری از خودتان به شما می دهد. هنگامی که تلاش خود را در این چهار بخش متمرکز کنید، ترک سیگار آسان تر است:

وضعیت سیگاری سابق شما: وقتی سیگار را ترک می کنید، تمرکز باید روی شما باشد. روزی را که ترک کردید به خاطر بیاورید و ریاضیات را به دست آورید: چند روز بدون دود هستید، چقدر پول پس انداز کردید و از چند سیگار اجتناب کردید.

دستاوردها: انگیزه های شما برای ترک سیگار: مانند همه کارهای زندگی، ترک سیگار آسان تر است وقتی کار را به کارهای کوچک و آسان تقسیم کنید. بنابراین، QuitNow 70 هدف را بر اساس سیگارهایی که از آن اجتناب کرده‌اید، روزهایی که از آخرین سیگارتان گذشته است و پولی که پس‌انداز کرده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کند. بنابراین، از روز اول شروع به جشن گرفتن دستاوردها خواهید کرد.

جامعه: گپ افراد سیگاری سابق: وقتی سیگار را ترک می کنید، باید در مناطق غیرسیگاری بمانید. QuitNow PRO یک چت پر از افرادی را ارائه می دهد که مانند شما با تنباکو خداحافظی کردند. گذراندن وقت با افراد غیرسیگاری راه شما را آسان تر می کند.

سلامت سیگاری سابق شما: QuitNow فهرستی از شاخص های سلامتی را ارائه می دهد تا توضیح دهد که چگونه بدن شما روز به روز بهبود می یابد. آنها در سازمان جهانی بهداشت مستقر ستند، و ما آنها را به محض W.H.O به روز می کنیم. میکند.

علاوه بر این، بخش‌های بیشتری در صفحه تنظیمات برگزیده QuitNow PRO وجود دارد که می‌تواند به شما در ترک سیگار کمک کند.

سوالات متداول: نکاتی برای ترک سیگار وجود دارد، و صادقانه بگوییم، ما نمی دانیم آنها را کجا قرار دهیم. بیشتر کسانی که ترک می کنند به دنبال نکاتی در اینترنت هستند و نکات جعلی زیادی در آنجا وجود دارد. ما در آرشیو سازمان بهداشت جهانی تحقیق کردیم تا بررسی‌هایی را که آنها انجام داده‌اند و نتیجه‌گیری‌هایی که به دست آورده‌اند، پیدا کنیم. در پرسش های متداول، پاسخ تمام سوالاتی که در مورد ترک سیگار دارید را خواهید یافت.

ربات QuitNow: گاهی اوقات، سوالات عجیبی دارید که در F.A.Q ظاهر نمی شوند. در این موارد، می‌توانید از ربات بپرسید: ما او را آموزش می‌دهیم تا به آن موارد عجیب پاسخ دهد. اگر او پاسخ خوبی نداشته باشد، با خدمه QuitNow تماس می گیرد و آنها پایگاه دانش خود را به روز می کنند، بنابراین او بهترین پاسخ ها را برای سوالات شما خواهد آموخت. به هر حال، بله: تمام پاسخ های ربات از W.H.O استخراج شده است. آرشیو، همانطور که F.A.Q. نکات.

کتاب‌هایی برای ترک سیگار: دانستن برخی از تکنیک‌های ترک سیگار کار را آسان‌تر می‌کند. همیشه یک نفر در مورد کتاب‌ها در چت صحبت می‌کند، بنابراین ما تحقیقی انجام دادیم تا بدانیم کدام کتاب‌ها محبوب‌ترین هستند، و کدام یک واقعا می‌توانند به شما کمک کنند تا برای همیشه سیگار را ترک کنید.

آیا ایده ای برای بهتر کردن QuitNow دارید؟ اگر چنین است، لطفاً برای ما به آدرس android@quitnow.app بنویسید

 

  • تغییرات نسخه ۶٫۱۴٫۱۶ QuitNow PRO

    • QuitNow has turned 10 years old, and to celebrate it, we have been working on this huge update that changes everything.
    • We’ve put sooo much effort into it, and we sincerely hope that you like it a lot.
    • If there’s something you don’t like or you miss from the old version, please share it on feedback@quitnow.app. Thank you so much for being there, and congratulations on your quit!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...