Race Master 3D

Race Master 3D – Car Racing v2.7.3 + Mod – بازی مسابقه ای سرگرم کننده و هیجان انگیز “استاد مسابقه” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (دریافت جوایز بدون نیاز به مشاهده تبلیغات) به صورت جداگانه

Race Master 3D

 استاد مسابقه یک بازی ساده اما در عین حال بسیار سرگرم کننده و خاص از استودیوی محبوب و خوش نام SayGames سازنده عناوین مشهوری همچون Sand Balls ، Cannon Shot ، Perfect Slices ، Hoop Stars ، Desert Riders ، Rage Road و یا HellCopter است که مثل تمام بازی های دیگر ساخته شده توسط این توسعه دهنده به شکل رایگان اما با تبلیغات و خریدهای درون برنامه ای عرضه شده است.

درباره بازی

در Race Master 3D انگشت خود را روی زمین نگه دارید. و برای هر چیزی در این بازی مسابقه ای مسخره کننده و سرگرم کننده موبایلی که واقعاً هرگز نمی دانید. در گوشه بعدی چیست ، آماده باشید. سواری خود را به خوبی تنظیم کنید ، پای خود را روی گاز نگه دارید ، از موانع متنوع و بی پایان فرار کنید و سعی کنید در مسابقات فوق سریع ، فوق العاده هیجان انگیز و روانگردان که همیشه چیزهای جدید و غیر منتظره را ارائه می دهند ، از رقبای خود به همان اندازه شیدایی جلوگیری کنید. احساس نیاز به سرعت می کنید؟ Race Master 3D را امتحان کنید.

سرعت ، درام ، اتومبیل های فوق العاده و موارد دیگر را در این بازی رانندگی اعتیاد آور گاه به گاه که به همان اندازه شهودی و فجیع است دریافت خواهید کرد.

 برای کسب مسابقه پالسی خود …

پیگیری سخت است: ۳۳ سطح منحصر به فرد با طیف وسیعی از سطوح مختلف و موانع برای مسابقه دور و بر با سرعت سرسام آور. به علاوه ۸ تن از کارفرمایان مختلف که به طور خاص خودروهایی را فریب داده اند تا بتوانند موهای شما را بیشتر موی سر بلند کنند.

مسابقات Race Master 3D در سراسر جهان: ۷ مکان مختلف با ویژگی های مختلف مسیر و زمینه های بسیار دقیق ، تزئین شده با رمپ ها و تونل ها با ۱۴ طرح نورپردازی نئون مختلف ، اطمینان حاصل کنید که همیشه چیزی وجود دارد که از پنجره به آن نگاه کنید.

در گاراژ شما چیست؟ ۷ اتومبیل اسپرت کلاسیک برای جمع آوری و سفارشی کردن در مراحل مختلف بازی. در هر مسابقه برای کسب درآمد بیشتر ، موتور اتومبیل خود را برای سرعت نهایی ، شتاب و هندلینگ تنظیم کنید. لوازم جانبی هیجان انگیز اضافه کنید و بین ۱۵ کار رنگ آمیزی مختلف را انتخاب کنید تا واقعا سوار شوید.

صدای غرش را بشنو: وقتی صدای غرش موتورهای با عملکرد بالا ، صدای جیغ لاستیک ها و تکان خوردن فلز در برخورد با شما وجود دارد. چه کسی به موسیقی نیاز دارد؟ از دنیای صوتی غنی Race Master 3D در کنار گرافیک ساده اما چشمگیر و جلوه های تصادفی تماشایی لذت ببرید که هر بار که از پیست خارج می شوید یا با توپ متوقف می شوید استخوان های شما را تکان می دهد.

نکته: در نسخه مود می توانید بدون نیاز به مشاهده تبلیغات جوایز مخصوص به آن ها را دریافت کنید. در این نسخه همچنین تبلیغات داخل بازی حذف شده اند. به منظور جلوگیری از هرگونه اختلال در ویژگی های نسخه مود، این نسخه را فقط به شکل آفلاین اجرا کنید.

غییرات نسخه ۲٫۷٫۳

  • برای این نسخه تغییراتی توسط تیم توسعه دهنده ذکر نشده.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...