16 فوریه 2022 بازی اندروید 0

Red and Blue Stickman

Red and Blue Stickman + Mod – بازی تفننی سرگرم کننده آدمک های قرمز و آبی برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (طلا و عشق نامحدود + باز بودن اسکین ها)  

Red and Blue Stickman

یک بازی در ژانر تفننی است که توسط استودیو بازی سازی Azura Global برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

یک خبر عالی برای دوستداران دختر آبی و پسر قرمز آتشین! فصل مورد علاقه شما از آتش نشان و دختر آبی اکنون با عنوان Water and Fire: Forest Maze در تلفن همراه در دسترس است! چه کسی فکر می کند آتش (پسر قرمز آتش – پسر قرمز) و آب (دختر آبی آبی – دختر آبی) می توانند بهترین دوستان باشند ؟! دستان شما چقدر با هم کار می کنند؟ The Forest Temple یک بازی پازل اعتیاد آور پلتفرم است که در آن شما باید دو شخصیت را همزمان کنترل کنید. کنترل همزمان هر دو موجود و فعال کردن دکمه ها برای جابجایی سکوها ، فشار دادن جعبه ها و جمع آوری الماس برای رسیدن به درب خروج معبد جنگل؟ این همان چیزی است که قهرمانان شجاع دختر آبی آبی و پسر قرمز آتش در شرف کشف کردن در این بازی ماجراجویی شگفت انگیز کار تیمی هستند.

بهترین بازی پیچ و خم ، بازی کار تیمی و بازی ماجراجویی تاکنون در Water and Fire stick: Forest Temple Maze! بازی با بچه ها یا دوستانتان اعتیاد آور و بسیار سرگرم کننده است. با پسر Lava Red و دختر IceCool خوش بگذرانید!

یک روز ، آتش و یخ با هم می روند و هاتبوی (پسر آتشین – پسر قرمز) نقشه را از دست داده و دختر یخی (دختر آبی – دختر آبی آب – دختر باحال) می خواهد به خانه خود برود. اما جنگل تمپل جنگل دارای تله های زیادی است و آن را ترفند می کند ، آنها باید بسیاری از پازل پیچ و خم را حل کنند. با آنها در عشق ماجراجویی بروید ، از جنگل معبد بگریزید و سالم به خانه بروید.

در این بازی جذاب تیمی ، فایرمن (پسر قرمز – پسر داغ) می تواند شعله های آتش قدرتمند را کنترل کند در حالی که دوست او ، دختر آبی آبی (دختر آبی – دختر باحال – دختر یخی) با توانایی های عالی آبزی خود اوضاع را خنک نگه می دارد. Redboy می تواند از طریق سطوح یخ زده سر بخورد اما این پسر داغ برای صعود از هر دامنه ای که برف داشته باشد ، سخت خواهد داشت. او درست لغزان خواهد شد. در همین حال ، بلوبلر هر زمان که پاهایش به نواحی مسطح پوشیده از برف و یخ برخورد کند کند می شود. دامنه های برفی برای این دختر خنک هیچ مشکلی ندارد. او می تواند آنها را منفجر کند! بنابراین این دوتایی پویا بار دیگر نیاز به تیمی شدن دارد در حالی که آنها از همه سکوهای معبد می پرند و به سمت هر درب خروجی می دوند. این تنها راه برای Lava Red Boy و Blue Ice Girl است که می تواند از همه سطوح عبور کند و تعداد زیادی جواهرات گرانبها و کد رنگ را در این راه جمع آوری کند. آنها نیز قطعاً با تله ها و پازل های زیادی روبرو می شوند و آنجاست که وارد می شوید. Hotboy و Icegirl به کمک شما احتیاج دارند در حالی که آنها سعی می کنند دریابند با یخ زدن با لیزر یا عبور از استخرهای پر از دریاچه چگونه می توانند از دریاچه ها عبور کنند. گدازه مذاب حباب دار. این دو قهرمان Lava Boy و Icegirl عاشق یک ماجراجویی خوب هستند و آنها امیدوارند که شما نیز این کار را انجام دهید.

ویژگی های پسر قرمز داغ و دختر آبی آبی: پیچ و خم معبد جنگل
– نقشه ها و سطوح مختلف به طور مداوم به روز می شوند
– گیم پلی کار تیمی آسان اما اعتیاد آور
– شخصیت های خوب و طراحی
– کنترل صاف

نحوه بازی پسر گدازه سرخ و دختر آبی آبی: Forest Temple Maze
– دختران Lavaboy و Ice Water را با فلش حرکت داده و از موانع جلوگیری کنید. پسر قرمز باید از آب جلوگیری کند در حالی که دختر آبی باید از آتش سوزی جلوگیری کند.
– فقط روی دکمه “” تغییر “ضربه بزنید تا از چوب دختر آبی آبی به پسر قرمز آتش تغییر دهید
– سنگهای قیمتی را تا آنجا که ممکن است جمع کنید

دانلود دختر آبی آبی و پسر قرمز آتش: جنگل معبد ماز هم اکنون! در این بازی چالش برانگیز به Hotboy و Coolgirl کمک کنید تا به سرعت از هر سطح عبور کنند. وقت خود را تلف نکنید و بلافاصله سفر خود را شروع کنید!

 

  • تغییرات نسخه ۱٫۳٫۵

    • – Minor bug fixes.
    • – Improve performance.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...