Repair System

Repair System for Android Operating Problem v10.5 – اپلیکیشن بهینه ساز هوشمند اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه به ارزش ۲۰٫۹۹ دلار

Repair System

یک اپلیکیشن بهینه ساز اندرویدی می باشد که توسط Device system توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه را باید از گوگل پلی خریداری کرد که ما آن را رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

درباره برنامه Repair System

تمیز کننده تقویت کننده تمدید را با ابزارهای مفید ، از جمله تمیزکننده قوچ و بسیاری از ابزارها و گزینه های تعمیر سیستم آندروید رایگان دریافت کنید. علاوه بر این ، ما برخی از ویژگی های جدید را در اختیار شما قرار داده ایم تا برنامه ما راحت ترین و مفیدترین مورد برای شما باشد …

زمان نصب تقویت کننده تقویت کننده است

اگر مشکلی دارید ، برای خرید تلفن جدید عجله نکنید. برنامه را بارگیری کنید تا تلفن را تعمیر کنید و همه ویژگی های آن را امتحان کنید. ابتدا ، در صفحه اصلی ، روی یک تمیز کننده ناخواسته پایین ضربه بزنید تا فایلهای غیرضروری. (مانند Cache ، پرونده های موقت ، پرونده های APK) حذف شود. حتی هنگام حذف برنامه با Repair System ، پرونده های باقیمانده در پوشه های حافظه تلفن شما باقی می مانند. تمیز کردن استاندارد این حافظه پنهان را پاک نمی کند و فقط ابزار حرفه ای به شما کمک می کند.

سپس می توانید از پایین تقویت کننده تلفن استفاده کنید. از این ابزار برای تقویت رم و بهبود عملکرد تلفن خود استفاده کنید. عملکرد شروع تعمیر به شما امکان می دهد ابزار ، سیستم را تعمیر ، بوت و سیستم فایل را تعمیر کنید. با Repair System تقویت کامل شامل تقویت کننده تلفن ، خنک کننده CPU و عملکردهای حذف ناخواسته است. که به شما امکان می دهد گوشی هوشمند خود را کاملا تقویت کنید.

برنامه اندروید سیستم تعمیرات دارای ابزارهای مفید اضافی است

بیایید برخی دیگر از برنامه های اندرویدی را که می توانید در سیستم پاک کننده جدید ما پیدا کنید بررسی کنیم.

– مدیر برنامه در Repair System به شما امکان می دهد برنامه های نصب شده و سیستم خود را حذف کنید از گجت شما
– صرفه جویی در مصرف باتری در مصرف باتری صرفه جویی کنید ، میزان مصرف باتری را ببینید و جزئیات و وضعیت باتری را بررسی کنید.
– تقویت قدرتمند حافظه ram را آزاد کنید ، مقداری ram تقویت کنید و از نتایج لذت ببرید – این عملکرد را امتحان کنید!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...