Rescue Girl

Rescue Girl v6.1 + Mod – بازی پازلی و چالش برانگیز “دختر تجات دهنده” برای اندروید
 نسخه مود (Love بی نهایت)

Rescue Girl

دختر نجات دهنده یک بازی ساده اما سرگرم کننده و جالب در سبک پازلی است که به صورت رایگان تولید و برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی  توسط استودیوی روسی Brothers Apps And Games به انتشار رسیده است.

درباره بازی

سطوح جدید هر هفته!
Rescue Girl یک ماجراجویی واضح است که در آن باید یک دختر را نجات دهید و به او کمک کنید تا از جهنم فرار کند. شما باید پازل ها و سطوح کامل را در قلعه ها و سیاه چال ها حل کنید. پین را از میله ها بیرون بیاورید و اهرم ها را مانند تبلیغات با پین حرکت دهید. همچنین از طریق اتاق ها بروید و از بین اقدامات مختلف انتخاب کنید: فقط یک انتخاب دختر را نجات می دهد. اسیران دیگر را آزاد کنید و گنج ها را جمع آوری کنید.

به شاهزاده خانم شجاع کمک کنید تا بر تمام مشکلات و موانع سر راه خود غلبه کند، پازل های منطقی جالب را حل کند. سطوح جذاب و پازل های جالبی پیدا خواهید کرد. دریافت پاداش در قالب سکه های طلا. لباس و موی نو بخرید. آواتار منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

به صورت رایگان در هر دستگاهی بازی کنید. سطح اول را کامل کنید و عاشق این بازی خواهید شد. هر هفته چالش های جدید فقط 10 درصد از مردم می توانند بازی را تا انتها به پایان برسانند. آیا ضریب هوشی بالایی دارید؟ بیایید بررسی کنیم!

  • تغییرات نسخه 6.1 Rescue Girl

    • تغییراتی در دسترس نیست!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...