2 آگوست 2022 برنامه اندروید 0

RGB Color Wallpaper Pro

RGB Color Wallpaper Pro 1.5.1 – ساخت والپیپر بر اساس رنگ دلخواه شما
نسخه اصلی

RGB Color Wallpaper Pro

برنامه اندروید در زمینه ساخت والپیپر برای موبایل اندروید بر اساس رنگ دلخواه شما از استودیوی Tecdrop می باشد که با قیمت ۱٫۹۹ دلار در گوگل پلی عرضه شده است.

درباره برنامه

یک تصویر زمینه رنگی منحصر به فرد، مینیمالیستی و زیبا را روی گوشی هوشمند یا تبلت خود تنظیم کنید. ظاهر دستگاه خود را بهبود ببخشید، عمر باتری را بهبود ببخشید، مقداری حافظه ارزشمند آزاد کنید و خستگی چشم را کاهش دهید.

می‌توانید بین هزاران رنگ داخلی انتخاب کنید: رنگ‌های اصلی (قرمز، سبز، آبی، سرخابی)، رنگ‌های وب (صورتی داغ، طلایی، شکلاتی، آبی سلطنتی، رز مه‌آلود)، رنگ‌های طراحی مواد (Deep Purple 900، Indigo 700) ، کهربا ۱۰۰، خاکستری آبی ۴۰۰)، نامگذاری رنگ های ورنر (سفید برفی، خاکستری متمایل به سیاه، آبی اسکاچ، بنفش امپراتوری، سبز زمردی)، و هزاران رنگ دستچین شده دیگر.

همچنین می توانید به سادگی ۳ نوار لغزنده را بکشید تا قرمز، سبز و آبی را با هم ترکیب کنید و کاغذ دیواری رنگی منحصر به فرد و زیبای خود را ایجاد کنید. یا فقط با تایپ یک کد رنگ هگزادسیمال، رنگ دلخواه خود را به عنوان کاغذ دیواری تنظیم کنید.

RGB Color Wallpaper Pro یک نسخه بهبود یافته از RGB Color Wallpaper است. تبلیغات را نشان نمی دهد و به اینترنت و هیچ مجوز اضافی نیاز ندارد. ارتقا به RGB Color Wallpaper Pro بهترین راه برای کمک به ما در حفظ و بهبود همه برنامه‌های رایگان و انتشار برنامه‌های بیشتر است.

استفاده از RGB Color Wallpaper Pro بسیار آسان است: فقط روی دکمه تأیید ضربه بزنید و نتایج فوری دریافت کنید. و می توانید انتخاب کنید که کاغذدیواری را در صفحه اصلی، در صفحه قفل یا در هر دو صفحه تنظیم کنید.

تبریک می گویم، این کاغذ دیواری رنگی منحصر به فرد و زیبای خودتان است!

پشتیبانی

اگر به کمک نیاز دارید، یا بازخورد، سؤال یا مشکلی برای گزارش دارید، مایلیم از شما بشنویم! لطفا به ما ایمیل بزنید

  • تغییرات نسخه ۱٫۵٫۱

    • Simplified app Home screen, a new Color Info screen, and one thousand more built-in named color wallpapers!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...