ریورساید به کمک شما نیاز دارد! یک زلزله ویرانگر شهر را ویران کرده است و شهروندان آن به شما نیاز دارند تا آن را به شکوه سابق خود بازگردانید. به شهروندان ریورساید در یک ماجراجویی فراموش نشدنی بپیوندید تا شهر خود را بهتر از همیشه در این ماجراجویی ادغام سرگرم کننده بازسازی کنید!

شغل‌های اطراف شهر را انتخاب کنید و از مهارت‌های ادغام خود برای تعمیر بسیاری از ساختمان‌ها و خیابان‌ها استفاده کنید. خانه ها، رستوران ها، پارک ها و حتی استودیو یوگای شهر را بسازید و طراحی کنید! اما مراقب باشید! همه چیز آنطور که در ریورساید به نظر می رسد صلح آمیز نیست و یک سرمایه دار زمینی حریص به دنبال سرقت قراردادهای شما و استفاده از مصالح ساختمانی ارزان قیمت است که مطمئناً دوام نمی آورد! به شهروندان ریورساید شهری را بدهید که لیاقتش را دارند، با استفاده از مهارت‌های ادغام دستی و خلاقیت خود برای بازگرداندن آن به زندگی!

اسرار شهر را در حین باز کردن قفل مناطق اسرارآمیز که در زلزله ویران شده اند کشف کنید و آنها را از ابتدا بازیابی کنید. با تکمیل کارها و کشف موارد جدید برای ادغام، تجربه به دست آورید، در حالی که سطح را ارتقا دهید تا به سازنده اصلی Riverside تبدیل شوید. از حل پازل های ریورساید بسیار لذت خواهید برد.

 

ویژگی های بازی Riverside Merge:

اقلام را ادغام کنید تا صدها ابزار و آیتم منحصر به فرد را برای بازسازی شهر کشف کنید.
قفل مناطق جدید را با گیم پلی منحصر به فرد باز کنید و شهر را به شکوه سابق خود بازگردانید!
با شخصیت های درون بازی ریورساید تعامل داشته باشید که به شما وظایفی می دهند و به شما کمک می کنند تا شهر را بازسازی و تزئین کنید.
در یک ماجراجویی فراموش نشدنی با داستانی اعتیادآور و انیمیشن های شگفت انگیز شرکت کنید – ناامید نخواهید شد!
گیم پلی آرامش بخش. فقط دو مورد را ادغام کنید و سپس شهر را بازسازی کنید. ساده تر از این نمی تواند باشد
به صورت رایگان هم آنلاین و هم آفلاین بازی کنید!

اگر بازخوردی دارید، برای رسیدن به یک سطح به کمک نیاز دارید یا هر ایده عالی که دوست دارید در بازی ببینید، به https://lionstudios.cc/contact-us/ مراجعه کنید!

از استودیویی که Mr. Bullet، Happy Glass، Ink Inc و Love Balls را برای شما به ارمغان آورد!

برای دریافت اخبار و به‌روزرسانی‌های دیگر عناوین برنده جوایز، ما را دنبال کنید.

نکته: ماهیت کلی Riverside Merge آفلاین است اما در هر بار اجرای بازی باید ابتدا اینترنت شما متصل باشد. بعد از ورود به بخش اصلی می توانید اینترنت خود را قطع کنید.