Road Warrior

Road Warrior: Combat Racing + Mod – بازی جنگجوی جاده ها: مسابقه مبارزاتی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (جوایز نامحدود) به صورت جداگانه

Road Warrior

یک بازی در ژانر مسابقه ای است که توسط استودیو بازی سازی Rusty Harpy: Best Racing Games برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این بازی به صورت رایگان درگوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

Road Warrior یک بازی آنلاین رایگان برای بازی چند نفره مسابقه ای است که در دنیای پس از آخرالزمانی تنظیم می شود. که در آن رانندگان اتومبیل های مسلح به زرادخانه سلاح را برای هر مسابقه یک مزیت رقابتی می کنند.

هدف این است که با مانور موفقیت آمیز در مسابقات اتومبیلرانی با مانع های بی شماری در مسابقه برنده شوید. از منفجر شدن خودداری کنید ، از اسلحه های خود برای پیش گرفتن استفاده کنید و در مسابقه برنده شوید.

بازیکنان می توانند اتومبیل های قابل شخصی سازی را که می توانند به سلاح های کشنده مجهز شوند قفل ماشین خود را باز کنند و رقبای خود را منفجر کنند.

امکانات Road Warrior

در یک بازی چند نفره در زمان واقعی ، مسابقات نبرد علیه مردم در سراسر جهان را انجام دهید.
در رده بندی جهانی و محلی به بالای جدول رده بندی صعود کنید.
قفل و اتومبیل های جدید و قدرتمند را از سدان گرفته تا کامیون های عظیم باز کنید و جمع آوری کنید – هرکدام دارای سلاح انحصاری و توانایی خاصی هستند.
در Road Warrior اتومبیل خود را با وسایل و پوسته ها ارتقا دهید و سفارشی کنید تا با افتخار در معرض دید مخالفان خود قرار دهید.
برای بدست آوردن افزایش ، تلنگرهای عالی را اجرا کنید.
موسیقی متن Rock ‘n’ Roll.

دائما در حال تغییر و تحول
در آینده به دنبال اتومبیل ها ، پوسته ها ، نقشه ها ، رویدادهای ویژه و حالت های بازی جدید باشید.

لطفا توجه داشته باشید! Road Warrior برای بازی کاملاً رایگان است ، اما اقلام درون بازی را نیز می توانید با پول واقعی خریداری کنید. اگر نمی خواهید از این ویژگی استفاده کنید یا اجازه دهید شخص دیگری از آن استفاده کند ، لطفاً خریدهای درون برنامه ای را غیرفعال کنید.

توجه : در نسخه مود بازی ، بدون دیدن تبلیغات جایزه نامحدود دریافت می کنید.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...