Rope Frog Ninja Hero

Rope Frog Ninja Hero v1.6.0 + Mod – بازی اکشن نینجا قهرمان با لباس قورباغه ای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) 

Rope Frog Ninja Hero

یک بازی در ژانر اکشن است که توسط استودیو بازی سازی Assassin Games برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

Rope Frog – Strange Vegas در نمای سوم شخص (و حالت FPS) شبیه ساز شهری است که در آن اتومبیل های شگفت انگیز یا موتور می رانید. شما بازی می کنید یک قهرمان / افسانه است و کل شهر از شما می ترسد. در خیابان های مبارزه با جرایم جنایی در شهر رئیس شوید.

آیا شما آماده یک ماجراجویی بزرگ ضد جنایی هستید؟ سرقت اتومبیل های اتومبیل ، مسابقه در خیابان ها و سرنگونی گانگسترها. آیا روده کافی دارید که بتوانید به بالای توده های جنایتکار برسید؟ همه ابرخودروها و دوچرخه ها را امتحان کنید. بر روی bmx بدلکاری کنید یا یک تانک نهایی F-90 یا یک هلیکوپتر جنگی ویرانگر پیدا کنید.

شما قدرت واقعی خاصی دارید. شما می توانید پرتو لیزر خطرناکی را از چشمان خود شلیک کنید. می توانید با طناب به یک ساختمان شلیک کنید و از بالای ساختمان بالا بروید. پاهای شما نیز بسیار قدرتمند است. آنها را دست کم نگیرید. با پلیس گول نزنید ، آنها پلیس های خوبی هستند. سبک شهر شبیه میامی یا لاس وگاس است اما در واقع نیویورک است.

در بازی Rope Frog Ninja Hero در شهر جنایت ، پر از باند و بخشهای تهاجمی کاوش کنید. به عنوان معیار عدالت ، به امید شهروند تبدیل شوید یا به عنوان یک شوالیه نابودگر جدید به شهر بیایید. همچنین می توانید چیزهای زیادی را در یک مغازه بخرید تا به شما در انجام ماموریت ها و آزادسازی شهر از شر همه گناهکاران مافیایی کمک کند.

بیشتر مأموریت ها در خیابان ها ، برخی دیگر در منطقه محله چینی ها و سایر سرزمین های باند و غیره خواهند بود. شما یک ابرقهرمان هستید. شما در Rope Frog Ninja Hero با گانگسترهای مختلف مافیایی از آمریکا ، روسیه ، چین ، مکزیک ، ژاپن و غیره مبارزه خواهید کرد. این بازی شامل محیط کاملاً جهان آزاد است. در این بازی رایگان جهان باز ، شهر بزرگ را کاوش کنید ، به کوه ها بروید ، به جاده ها بروید ، اتومبیل های فوق العاده را بدزدید و رانندگی کنید ، به اسلحه شلیک کنید.

با یک قدرت شلیک ویرانگر از وسایل نقلیه پیشرفته نظامی بر شهر مسلط شوید یا قهرمان خود را ارتقا دهید تا دشمنان را در چند ضربه ناکام بگذارد! بگذارید این یک شهر زیبا باشد ، با خون و دزدی به یک شهر جنایتکار تبدیل نشوید.

شما همچنین می توانید به عنوان راننده تاکسی یا جمع کننده زباله یا آتش نشان کار کنید.

تغییرات نسخه  Rope Frog Ninja Hero v1.5.9  :

* بهینه سازی های مختلف و رفع مشکلات بازی

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...