Royal Revolt 2

Royal Revolt 2 v7.3.1 – نسخه دوم بازی اکسن آنلاین “شورش پادشاهی” مخصوص اندروید
کاملا تست شده و بدون نیاز به برنامه های فیلت-رشکن

Royal Revolt 2

شورش پادشاهی ۲ نسخه ی دوم از بازی فوق العاده زیبا و پرطرفدار شورش پادشاهی از استودیوی بازیسازی flaregames برای دستگاه های اندروید است که تا به این لحظه توانسته است بیش از ۱۰ میلیون بازیکن از سراسر جهان را به سمت خودش بکشاند.

درباره بازی

با استراتژی جنگ RTS و با تبدیل شدن به قدرتمندترین پادشاه یا ملکه در دنیای اکشن RPG ROYAL REVOLT 2 ، پادشاهی خود را به سمت پیروزی هدایت کنید.

رمز موفقیت مهارت های نبرد تهاجمی و استراتژی تسخیر RTS شما است. آنها را به طور مرتب با تاکتیک ها و نیروهای استراتژی جنگ RTS خود تنظیم کنید! یک دفاع برج حماسی ایجاد کنید که در برابر سخت ترین درگیری با سهولت مقاومت کند. ارتش خود را انتخاب کنید ، برج دفاع استراتژی RTS و موانع عاقلانه برای پادشاهی شما بستگی به آنها دارد

به پادشاهی دشمنان خود حمله کرده و دفاع از قلعه آنها را از طریق RTS نابود کنید ، زیرا آنها سعی می کنند در برابر ارتش قدرتمند شما از کمانداران ، پالادین ها یا حتی گرگ ها و اژدها مقاومت کنند. با همکاری Pet Pal وفادار و Royal Guardian آماده هر گونه تلاش حماسی و دفاع برج دفاعی هستید که پیش روی شماست!

Blacksmith به شما کمک می کند تا در سبک بازی RPG واقعی ، موارد بهتری را نیز خلق کنید! وسایل مورد نیاز خود را ذوب کرده و مرواریدها را جمع کنید. بعداً ، این آهنگر دوستانه بازی RPG می تواند رون های جادویی را برای حمله و دفاع شما اعمال کند

امکانات Royal Revolt 2:

☆ برج دفاع RPG

یک دفاع قلعه برج برج ایجاد کنید که در برابر هر حمله ای مقاومت کند. دفاعی Troops ، Obstacles و Towers را انتخاب کنید که می خواهید مسیر خود را با آن در RTS ایجاد کنید. پادشاهی خود را بالا ببرید و بهترین موارد و جادوها را برای King / Queen خود انتخاب کنید تا با سبک بازی فردی شما مطابقت داشته باشد.

☆ اتحاد جعل کنید

با دوستان خود  Royal Revolt 2 بازی کنید یا از سراسر جهان به بازیکنان بپیوندید تا دفاع از قلعه خود را بهبود ببخشید و یک اتحاد قدرتمند ایجاد کنید که بتواند برای افزایش حماسه ها و گنجینه های حماسی نبرد کند.

Events رویدادهای منظم فصلی

در Alliance Wars ، Conquests و Ninja Events بجنگید تا ببینید چه کسی واقعاً بهترین تاکتیک را دارد و برای دریافت Chests و Boost های قدرتمند.

the عمق شهر قلعه دفاعی خود را کشف کنید

اسلحه های خود را در آهنگر جعل کنید. برای چت از مادربزرگ دیدن کنید (و غارت کنید). Dungeon عرفانی را در زیر قلعه خود کشف کنید و نیروهای قدرتمند را باز کنید!

و خیلی بیشتر

آیا شما آماده هدایت پادشاهی خود به پیروزی هستید؟ آیا شما بهترین استراتژی دفاع از قلعه را دارید؟ دنیای Royal Revolt 2 در انتظار شماست.

 • تغییرات نسخه ۷٫۳٫۱

  • Kings and Queens,
  • Version 7.3.1 is now available for download. Featuring:
  • – A galore of long-awaited Conquest Improvements and Polishing!
  • – Brand-new Runes (for Basilisk Tower, Toxic Cloud & more)!
  • – New Free War Boost Trial Feature!
  • – Halloween Specials at every corner; such as entirely new Hero Customizations and Facepaints!
  • Download now and join us for our Halloween festivities all month!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...