Rush Rally Origins

Rush Rally Origins v1.14 + Mod – بازی مسابقه ای فوق العاده مهیج “راش رالی” برای دستگاه های اندروید
نسخه خریداری شده با قیمت ۴٫۹۹ دلار + نسخه مود (باز بودن همه ماشین ها و مسیرها)  

Rush Rally Origins

 راش رالی (نسخه ریمستر) نسخه ای بازسازی شده و تکامل یافته از بازی Rush Rally است که بعد از بازی Rush Rally 3 و به عنوان یک نسخه ریمستر شده ساخته و با قیمت ۴٫۹۹ دلار عرضه شده و در گوگل پلی در معرض فروش قرار گرفته است.

درباره بازی

REALISTIC TOP DOWN RALLING!
Rush Rally Origins ترکیبی از مسابقه کلاسیک مسابقه از بالا به پایین Rally Rally با گرافیک و فیزیک بسیار تحسین شده Rush Rally 3 است. ۳۶ مرحله جدید و منحصر به فرد در سراسر جهان برگزار کنید که هرکدام از آنها دارای زمان انتخاب روز و شرایط آب و هوایی هستند. بر روی انواع سطح چالش برانگیز از جمله برف ، شن ، خاک ، گل و آسفالت رانندگی کنید!

تجربه عجله
با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه با یکی از بهترین مدل های دینامیک اتومبیل که تاکنون برای Rush Rally Origins تنظیم شده است مسابقه دهید تا یک تجربه سرگرم کننده از پایین به پایین را ارائه دهد. تغییر چسب را در انواع مختلف سطح و چندین شرایط آب و هوایی احساس کنید.

مسابقه جهانی رالی
در یک سری مسابقات قهرمانی رالی شرکت کنید ، در حالت منحصر به فرد A-B Race ما با دیگران مسابقه دهید یا عصب خود را حفظ کنید و بر بهبود اوقات خود در حالت های بازی آزمایشی تایم تمرکز کنید.

رسیدن به بالا با Rush Rally Origins

سوابق مرحله سر و صدا برای افزایش صفحات جدول جهانی آنلاین. ارواح را در ۴ کلاس مختلف اتومبیل بارگیری کنید تا خطوط مسابقه خود را در برابر بهترین های جهان مقایسه کنید.

اتومبیل های خود را به روز کنید
مجموعه ای از اتومبیل های کلاسیک رالی رالی را باز کرده و آنها را ارتقا دهید. از سیستم بروزرسانی ساده ما استفاده کنید تا هر خودرویی را که دارید متناسب با سبک رانندگی خاص خود تنظیم کنید.

کنترل های بهینه شده
یک سیستم کنترلی که برای کار با صفحه های لمسی و کنترل کننده های بازی طراحی شده است ، به هر حال شما بازی را انتخاب می کنید ، می تواند از سرگرمی و ثبات بیشتری برخوردار شود. از جمله توانایی مقیاس گذاری ، جابجایی و تعویض دکمه ها متناسب با نیازهای شما.

  • تغییرات نسخه ۱٫۱۴ Rush Rally Origins

    • – Vehicles can now be upgraded easily in championship mode
    • – Ability to watch replays of ghosts from leaderboards
    • – Bug fixes and optimisations
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...