Samsara Game

Samsara Game v2.1.562 + Mod – بازی ماجراجویانه و پازل بسیار زیبای “سامسارا” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (آنلاک بودن همه مراحل + راهنمایی های نامحدود) به صورت جداگانه

Samsara Game

 سامسارا نام یک بازی بسیار جذاب و شاید بهتر است بگوئیم یک اثر هنری کم نظیر از شرکت بازی سازی JaffaJam کشور نیوزلند می باشد. که به صورت رایگان تولید و عرضه شده است. Samsara Game با بیش از ۱ میلیون بارگیری در Google Play و App Store ، گیم پلی اصلی Samsara برای همیشه رایگان است!

 

درباره بازی

در بازی Samsara Game پازل انعکاسی زیبا و آرام ، از تمام عقل خود برای مانور بلوک هایی با اشکال و خصوصیات مختلف استفاده کنید. و به زی کمک کنید تا از ابعاد آینه و پیچ خورده سامسارا فرار کند.

در حالی که در پارک بازی می کرد ، زی از طریق یک درگاه سنجاب را به دنبال دنیای پژواک دنبال می کند. جایی که کودک سایه ای در آن زندگی می کند. در محاصره ناشناخته ها و گرفتار شدن در قلمروهای مرموز گیج کننده و خطرناک ، این کودک باید هزارتویی از معماهای گیج کننده را حل کند. تا از لغزش در استخر بین ابعاد ، پله های بالا و پایین ، از طریق نور و تاریکی ، از بالا و پایین و راست جلوگیری کند. جهان نهایی سامسارا به آزادی نهایی آنها.

نکات تکمیلی:

  1. نسخه رایگان بازی فقط بخش اول و دوم را دارا می باشد. برای اینکه بتوانید هر ۹ بخش بازی را انجام دهید می بایست آن را از داخل بازی Samsara Game خریداری کنید. اما لردروید نسخه آنلاک شده بازی را نیز برای شما قرار داده است. که می توانید آن را به جای نسخه معمولی دریافت کنید.
  2. در منوی اصلی هر بخش که شامل چندین مرحله (به شکل دایره) است، می توانید با کشیدن انگشت به سمت چپ، به بخش های دیگر (دنیاهای دیگر) بروید.
  3. برای آنلاک شدن بازی در نسخه مود، ابتدا بخش اول را پشت سر بگذارید و وقتی به منوی انتخاب مراحل رسیدید بازی را ببندید و مجدداً باز کنید تا مراحل بازی آنلاک و قابل دسترس باشند.
  • تغییرات نسخه ۲٫۱٫۵۶۲ Samsara Game

    • Squashed some Android 11 bugs in our new release. If you enjoy Samsara, please leave a nice review on the store.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...