Samurai 3

Samurai 3 v1.0.82 + Mod – بازی اکشن جذاب و خوشنت آمیز سامورایی ۳ مخصوص دستگاه های اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (دشمنان حمله نمی کنند + نابود کردن دشمنان با یک ضربه) به صورت جداگانه

Samurai 3

سامورایی ۳ که با نام کامل Samurai 3 – Action fight Assassin games از سوی استودیوی ژاپنی WFS Studio ساخته شده، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن با المان هایی از بازی های نقش آفرینی (RPG) و ماجراجویانه است.

درباره بازی

“Samurai 3: RPG Action Fighting – Goddess Legend” در جنگ جعل شده است! به سامورایی ها کمک کنید – پس از آنکه سامورایی های دشمن روستای وی را به آتش کشیدند و خانواده و همراهانش را روز به روز به قتل رساندند و اکتشافات مرموز در حومه جنگ زده را اویشی بدهی خود را پرداخت کنند.

شما به عنوان سامورایی بازی خواهید کرد تا به قلمرو دشمن نفوذ کنید ، با کاتانای خون دشمنان را بریده و قهرمان بزرگ شوید. آیا شما آماده اید که بزرگترین قدرت درونی خود را نشان دهید؟

ویژگی های اصلی:

• مهارت های خود را تقویت کنید – در Samurai 3 استفاده از سلاح هایی مانند کاتانا و ۶ سبک مبارزه به این معنی است که می توانید به هر طریقی که دوست دارید بجنگید. خیلی پرتنش ، سریع و خونسرد!

• مکانهای اسرارآمیز – این یک جهان باز است که شبیه سازی زیبایی و تنوع را با سیاه چاله هایی که به طور تصادفی تولید شده اند برای کاوش در یک مکان تاریخی ژاپنی نشان می دهد.

• دوربین پویا با داشتن تمرکز بر روی عملکرد ، بهترین دیدگاه را برای هر برخورد پیدا می کند.

• حرکات رزمی کشنده – واقعاً شگفت انگیز!

• در Samurai 3 آماده رویارویی با مخالفان مرگبار شوید – بازیکن همیشه باید معماهای محیطی را حل کند ، از تله های خطرناک جلوگیری کند و موارد مفید را کشف کند.

• بین سطوح ، پانل های کمیک زیبا به سبک انیمه داستان سامورایی را با آثار هنری اصلی طراحی می کنند.

راه سامورایی هرگز آسان نیست. دشمنان خود را با رونین عصبانی سربازان نظامی و مزدوران خود را در هم کوبید. همه آنها را زیر تیغ شمشیر خود بکشید.

از لحظه شکوه خود به عنوان بزرگترین سامورایی لذت ببرید!

نکته: در نسخه مود دشمنان سر جای خود می ایستند و به شما حمله نمی کنند. همچنین شما می توانید با یک ضربه نهایت HP یا آسیب را به دشمنان برسانید.

  • تغییرات نسخه ۱٫۰٫۸۲ Samurai 3

    • برای این نسخه تغییراتی توسط تیم توسعه دهنده ذکر نشده.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...