Sand Balls

Sand Balls – توپ های شنی یک بازی فکری  برای اندروید است که در آن شما وظیفه هدایت توپ ها را در یک مسیر دارید که این کار را باید با ایجاد مسیر مناسب با انگشت خود انجام دهید و حین این کار حواستان باشد که آن ها را از دست ندهید و باعث سقوط آن ها نشوید این بازی توسط کمپانی SayGames طراحی و به صورت رایگان برای دانلود عرضه شده است.

درباره بازی Sand Balls

در Sand Balls به سمت راست بپیچید ، حالا کمی به سمت چپ و دوباره به راست بروید ، تا فضای بیشتری را آزاد کنید تا توپ بتواند حرکت کند ، و در آخر … بله! بگیر

اطمینان حاصل کنید که دقیق باشید و واقعاً توجه داشته باشید – این فوتبال یا والیبال ساده ای نیست. Sand Balls هنوز یک بازی است ، اما با یک توپ شن! آیا تاکنون چیزی شبیه به آن دیده اید؟

حتی اگر از ماسه ساخته شده باشد ، اما مانند آنچه انتظار دارید زرد نیست. حدس بزنید یک توپ شنی Sand Balls چه رنگی می تواند داشته باشد؟  نارنجی ، سبز ، صورتی ، بنفش ، آبی و بسیاری دیگر از رنگهای پر جنب و جوش رنگین کمان و فراتر از آن! تخیل شما واقعاً پرواز خواهد کرد!

ویژگی های بازی Sand Balls اندروید:

  • گیم پلی متفاوت و اعتیاد آور.
  • کنترل ساده و روان مبتنی بر لمس کردن.
  •  اجرا در حالت آفلاین و بدون اینترنت.
  • دارای سطوح فراوان و سرگرم کننده.

 

تغییرات نسخه 2.2.6

Sun, sea and pristine sands that go on forever—what more do you need for the perfect

beach holiday? An ice-cold drink would be nice for starters! See? Even beautiful tropical paradises can benefit from an upgrade, and the same’s true for your

favorite puzzle game. But instead of an ice-cold drink you get an enhanced user interface with a new booster panel and a brand-new time-limited event. Collect elements and win fantastic rewards. Who says you can’t improve on perfection? Update now.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...