18 سپتامبر 2021 بازی آرکید ، بازی اندروید 0

Scary Neighbour

Scary Neighbour v0.3.5 + Mod – بازی آرکید هیجان انگیز “همسایه ترسناک” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه

Scary Neighbour

همسایه ترسناک عنوان یک بازی جذاب و سرگرم کننده از استودیوی ABI Global LTD در سبک کژوآل (Casual) و تفننی است که به شکل کاملاً رایگان در گوگل پلی عرضه شده و در دسترس بازیکنان اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است.

درباره بازی

حوصله داری؟ وقت آن است که سرگرم کننده ترین شوخی ها را تنظیم کنیم. بازیگوش ترین ترفندها را برای بازی در همسایه خود طراحی کنید.

Scary Neighbour یک بازی پنهان کاری است. دزدانه وارد خانه همسایه خود می شوید و او را فریب می دهید اما مطمئن شوید که گرفتار نخواهید شد. شما در برابر هوش مصنوعی بزرگ ، چاق و گرم مزاج بازی خواهید کرد که اگر او شما را سرخ شود ، رحم نمی کند. با ادامه بازی ، قرار دادن تله ها سخت تر و دشوارتر می شود ، با این وجود تمام تلاش خود را بکنید و ببینید که چقدر می توانید همسایه خود را گول بزنید بدون اینکه گرفتار شوید. علاوه بر گیم پلی جالب و انیمیشن دوست داشتنی بازی ، مواردی وجود دارد که اگر گذر از بازی در بعضی از نقاط سخت باشد به شما کمک می کند. این موارد به شما توانایی ویژه ای از قبیل دویدن سریع مانند Flash یا نامرئی ماندن برای مدت کوتاهی یا سریع دستی را می دهند که باعث می شود مدت زمان لازم برای قرار دادن تله ها کم شود. سرگرم کننده در انتظار شماست ، اکنون بارگیری کنید و کسالت را از خود دور نگه دارید.

به دنبال یک گیم پلی ماجراجویانه و اعتیاد آور هستید؟ Scary Neighbour را امتحان کنید!

شوخی های شگفت انگیز برای برنامه ریزی و اجرا آماده هستند. شروع به بازی کنید و به همسایه خود ادامه می دهید و خودتان به یک استاد شوخی تبدیل می شوید.

شوخی های کوچکی برای همسایه خود در بازی ترتیب دهید. تله های مناسب را بگذارید تا او را از دست نوابغ شوخ شما عصبانی کند!

  • تغییرات نسخه ۰٫۳٫۵

    • – Fix minor bugs Scary Neighbour
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...