Seekers Notes

Seekers Notes v2.31.1 + Mod – بازی سرگرم کننده و محبوب جستجوگر یادداشت ها اندروید
یک بازی ماجراجویی جالب و محبوب تقدیم شما دوستداران بازیهای این سبک

Seekers Notes

 یادداشت های جستجوگران بازی جدید ماجراجویی و فکری از استودیوی My Tona خالق بازی The Secret Society برای اندروید است که به صورت رایگان در پلی استور عرضه شده است.

درباره بازی

ک بازی هیجان انگیز با اشیاء پنهان!

Seekers Notes یک بازی معمایی جذاب است که با مکان های زیبا، شخصیت های کاریزماتیک و داستانی جذاب شما را مجذوب خود می کند! این یک بازی ماجراجویی است که در آن باید اشیاء پنهان را پیدا کنید و همچنین می توانید دست خود را در پازل های رایگان ارائه شده به عنوان بازی های فکری سبک مینی بازی امتحان کنید: پازل جعبه گنج برای دوستداران مسابقه 3، پازل پویا Haunted Lights، یک بازی منطقی برای کسانی که به دنبال آن هستند. چالش های جدید، یک بازی مغزی جذاب در قالب کارت های باستانی و همچنین پازل موزاییک. ماجراجویی نام تو را می خواند، جوینده!

آنچه در Seekers Notes در انتظار شماست:

– یک بازی شی مخفی رایگان با گرافیک زیبا، شخصیت های قابل توجه و مکان های زیبا
– به روز رسانی رایگان: ماموریت های جدید، مکان های شگفت انگیز، و جوایز منحصر به فرد هر ماه
-داستان نفس گیر: ماجراهای هیجان انگیز، راز پنهان و پیچش های داستانی غیر قابل پیش بینی
– یک بازی ماجراجویی با پازل های جذاب و بازی های فکری، از جمله پازل های اره منبت کاری اره مویی و پازل های جادویی
– بیش از 11100 ماموریت هیجان انگیز
– بیش از 1540 مجموعه شگفت انگیز

– موسیقی دلربایی که شما را در فضای مرموز بازی فرو می برد
– با فالگیر، آهنگر و مخترع اقلام منحصر به فرد بسازید
– اقلام مفید را با ساکنان Darkwood معامله کنید
– هیولاهای خطرناک را بیرون کنید و موجودات جادویی را آرام کنید
– به اصناف بپیوندید و با دوستان خود بازی کنید!
ما قبلاً 7 ساله شده ایم! ممنون از اینکه با ما بودید!
Seekers Notes یک بازی رایگان است، اما برخی از عناصر بازی را می توان با پول واقعی خریداری کرد. اگر نمی خواهید از خریدهای درون برنامه ای استفاده کنید، لطفاً آنها را در تنظیمات دستگاه خود غیرفعال کنید.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید و از اخبار مطلع شوید:

بر اساس سرنوشت، شما در Seekers Notes خود را در شهر مخفی Darkwood که توسط مه شبح احاطه شده است، به تنهایی، بدون حافظه، اما با یک هدیه فوق العاده برای یافتن اشیاء پنهان می یابید. اکنون شما سالک هستید! از هدیه خود به خوبی استفاده کنید: گنج های پنهان پراکنده در سراسر شهر را پیدا کنید، معماها را حل کنید، ماموریت های بازی هیجان انگیز را کامل کنید تا اسرار پنهان را باز کنید، به مردم شهر کمک کنید تا با هیولاها مبارزه کنند، یک جامعه مخفی را بررسی کنید، و Darkwood را از نفرین نجات دهید! همین حالا در این بازی رایگان شی مخفی به نبرد علیه شیطان بپیوندید!

این بازی جالب شی پنهان شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد! در مکان های مختلف رنگارنگی که رازها و ماجراجویی در انتظار شماست، اشیا را جستجو کنید. هدف شما حل پازل های جادویی و یافتن اشیاء پنهان است، اما مراقب ترفندهای نفرین باشید! عقل خود را ثابت کنید و اشیاء پنهانی را پیدا کنید که در تاریکی زمین تغییر شکل می دهند یا پنهان می شوند. قطعات اره منبت کاری اره مویی را کنار هم قرار دهید تا مکان های پنهان شهر را آشکار کنید. این یک بازی مغز واقعی است!

ناهنجاری های موذیانه در هر مرحله در این بازی پازل رایگان در انتظار شما هستند. سعی کنید یک شیء پنهان را پیدا کنید که در آن یک گارگویل در راه شما ایستاده است! اما شجاعت خود را جمع کنید – با زرادخانه ای از ابزارهای مفید، پیدا کردن اشیاء پنهان کار سختی نخواهد بود. و همیشه می‌توانید با یکی از معماهای رایگان زیاد، از جستجوی خود استراحت خوبی کسب کنید.

مکان‌های جذاب زیادی در Seekers Notes وجود دارد: از مقر یک جامعه مخفی گرفته تا باغ‌های پر شکوفه. گنجینه های پنهان را در لانه گرملین یا سالنی از آینه ها پیدا کنید! برای مشاهده طیف وسیعی از مکان های جذاب، پازل های اره منبت کاری اره مویی را حل کنید!

ماموریت‌های بازی رمز و راز شما را سرپا نگه می‌دارد! آیا می توانید صاعقه زئوس را پیدا کنید یا چکشی از تایتان ها را بسازید؟ هر تلاشی را انتخاب کنید و خود را به چالش بکشید!

مبارزه با نفرین یک آزمون واقعی منطق در بازی Seekers Notes است. هر تلاش در این بازی پازل رایگان به معنای یک پیچش داستان جدید، معماهای جدید و اسرار پنهان بیشتر است. نفرین از کجا آمد؟ چگونه می توانید از شر آن خلاص شوید؟ ماموریت ها را کامل کنید، اشیاء پنهان را جستجو کنید و متوجه شوید که آیا رمز و راز پنهان دارک وود برای شما فاش خواهد شد یا خیر!

 • تغییرات نسخه 2.31.1 Seekers Notes

  • Download the update and get energy!
  • — Location: Wonder Shop
  • — Belief in Miracles event with unique rewards and creatures
  • — Desk guardian: Tina the Elf
  • — New tool and simplified scoring in Gremlin Fun
  • — Ice Cream for Yeti event
  • — Bloom Festival event
  • — Magister’s Path guild competition
  • — You’re in for lots of breathtaking events
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...