Shootero

Shootero v1.3.30 + Mod – بازی آرکید هیجان انگیز شوترو – نبرد فضایی اندروید
نسخه مود (پول بی نهایت) 

Shootero

یک بازی در ژانر آرکید است که توسط استودیو بازی سازی GEMMOB Adventure  برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

قهرمانان تیرانداز، در اینجا ترکیبی عالی از تیراندازی به بالا و بازی سرکش به دست می آید! بیایید وارد نبرد فضایی شویم تا بزرگترین رویای خود را دنبال کنیم – تسخیر کهکشان!

اگر از طرفداران پر و پا قرص بازی تیراندازی آرکید مانند تیراندازی گالاگا با مبارزات مدرن جدید هستید و می خواهید بازی های جدید کهکشانی را امتحان کنید، Shootero یک بازی عالی برای شماست. با ژانر بازی‌های فضایی رایگان کلاسیک که اخیراً در مفهوم جدیدی از بازی‌های کماندار بدنام طراحی شده است، Shootero شما را با تیراندازی فضایی بی‌نهایت سرکش به آتش می‌کشد.

*ویژگی های بازی
در این بازی تیراندازی در نبردهای هوایی دیوانه کننده با دشمنان وحشیانه گالاگا و تله های الگوهای حرکتی متمایز و حالت های حمله پیروز شوید. صفحه نمایش شما به میدان جنگ شما تبدیل خواهد شد. موشک های شدید، لیزرها، گلوله ها همه جا را پوشش خواهند داد.

* استراتژی خود را بسازید
الگوی گلوله مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آن را در طول زمان بازی خود بسازید. بیش از 50 مهارت مختلف برای افزودن به سفینه فضایی به شما این امکان را می دهد که نبرد استراتژیک خود را شخصی سازی کنید

*تکرار بی نهایت
هزاران x-factor تاثیر خود را در نبردهای هوایی می گذارند، بنابراین هر اجرا از بازی شما منحصر به فرد می شود. شما می توانید به سرعت سطوح را بارها و بارها به چالش بکشید در حالی که بهترین ترکیبی از مهارت ها را برای پیشرفت در ماجراجویی فضایی خود آزمایش می کنید!

  • تغییرات نسخه 1.3.30

    • Some optimizations.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...