Simple Draw Pro

Simple Draw Pro: Sketchbook v6.5.3 – اپلیکیشن طراحی و نقاشی ساده اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه به ارزش ۱٫۴۹ دلار

Simple Draw Pro

یک اپلیکیشن طراحی و نقاشی ساده می باشد که توسط Simple Mobile Tools توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

می خواهید چیزی خلاقانه بکشید اما کاغذی ندارید؟ این برنامه طراحی کتاب طراحی کاملا مناسب شما خواهد بود. فقط یک رنگ را انتخاب کنید و شروع به طراحی کنید ، به همین راحتی کار می شود. می توانید نقاشی را در یک فایل ذخیره کنید ، آن را چاپ کنید یا مستقیماً از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا دوستانتان نیز با آن سرگرم شوند. این کتاب طراحی به شما امکان می دهد با لمس انگشت خود هر آنچه را که می خواهید ترسیم کنید.

این برنامه نقاشی کتاب اسکچ بسیار محبوب برای طراحی سریع ، بسیاری از توابع مفید مانند Undo / Redo ، تغییر رنگ پس زمینه یا استفاده از تصویر به عنوان پس زمینه را فراهم می کند. به دلخواه می توانید برنامه را از خواب رفتن دستگاه جلوگیری کنید. اگر مشکلی ایجاد کردید ، می توانید اندازه قلم مو را تغییر دهید یا از پاک کن استفاده کنید. این از قرار دادن رنگ ها یا با انتخاب آن روی یک پالت بزرگ یا با وارد کردن کد hex رنگ پشتیبانی می کند.

این برنامه از فرمت های مختلف مانند بردارهای PNG ، JPG یا SVG پشتیبانی می کند. با تمام این قالب ها ، شما توانایی استفاده از طرح خود را به دلخواه دارید. این برنامه طراحی کتابچه راهنما همه چیز را برای شما آسان نگه داشته است بنابراین می توانید بدون نگرانی برای پیمایش ها و کنترل های پیچیده ، شاهکارهایی ایجاد کنید.

شما می توانید در این برنامه طراحی از ابتدا چیز جدیدی ترسیم کنید ، یا پرونده ای را باز کنید و فقط در این کتابچه با آن بازی کنید. انجام برخی از بازی ها توسط شما یا خانواده ای که دارای فرزند هستند کاملاً قابل استفاده است. بالاخره هرکسی یک قطعه هنرمند در خودش دارد.

شما هیچ ابزار فانتزی یا پیشرفته ، برس ، فونت ، فیلتر را در اینجا نخواهید یافت ، قرار است از آن برای سرگرمی استفاده شود. این برنامه نقاشی سهولت را برای همه هنرمندان حفظ کرده است ، بنابراین هر کسی می تواند از آن استفاده کند بدون اینکه خودش را درگیر مشخصات فنی کند.

فاقد تبلیغات یا مجوزهای غیر ضروری است. این کاملا منبع باز است ، رنگ های قابل تنظیم را فراهم می کند.

 

  • تغییرات نسخه ۶٫۵٫۳ Simple Draw Pro

    • Fixed some multitouch related glitches
    • Added a Privacy policy
    • Added some translation improvements
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...