19 اکتبر 2021 بازی اندروید 0

SimplePlanes

SimplePlanes v1.11.104 Full – بازی شبیه سازی محبوب “هواپیمای ساده” اندروید
قیمت ۴٫۹۹ دلار و امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ در مارکت بزرگ گوگل

SimplePlanes

از محبوب ترین بازی های شبیه ساز و ساخت هواپیما از Jundroo, LLC برای سیستم عامل های مختلف است که نسخه اندرویدی ان در پلی استور با قیمت ۴٫۹۹ دلار به فروش می رود و علی رغم پولی بودن و قیمت بالایش فروش خوبی داشته و تا به این لحظه بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده است!

درباره بازی

توجه: بازی SimplePlanes نیاز به حداقل ۵۱۲MB حافظه RAM و یک پردازنده ۱GHz.

همه را از هواپیما تخیلی شما را در سر خود را به زندگی بود.

قطعات ضربه محکم و ناگهانی با هم برای ساخت بدن هواپیما خود را. محل موتورهای به اضافه کردن محوری. طراحی بال و پس از آن خود را به صندلی خلبان بند و ببینید که چگونه آن مگس.

DESIGNER هواپیما
شما در SimplePlanes به هر ابزاری نیاز دارید . با استفاده از ابزار بال انعطاف پذیر برای تغییر شکل بال و ساخت تقریبا هر چیزی.

مبارزان نسل بعدی، warbirds WW2، هواپیماهای مسافربری، و همه چیز را در میان، برخی از مردم حتی اژدها، قطار و ایستگاه فضایی ساخته شده است.

خسارت بیدرنگ
قطعات می تواند در مد دیدنی و جذاب قطع در هنگام پرواز به دلیل بیش از استرس یا ضربه زدن چیزی. سرگرم کننده نمی ماند هر چند. شما می توانید در پرواز حتی با یک بال از دست رفته اگر شما مهارت دارید دادهاید.

حالت گودال ماسهبازی SimplePlanes

تست هواپیما خود را با هیچ محدودیتی. بنابراین، شما فرود خشن داشته ام و موتور سمت چپ خاموش می کنه؟ پس از تماشای موتور پرواز کردن به غروب آفتاب شما ممکن است تصمیم به جلو بروید و با کف دست زدن دریچه گاز را به کامل … آن را با تنها یک موتور است.

چالش های SimplePlanes
صعود به کابین خلبان یکی از هواپیماهای خود را سفارشی و ببینید که چگونه آن را در چالش می کند. چالش را حفظ خواهد کرد شما را برای ساعت ها سرگرم است. زمین بر روی ناوهای هواپیمابر، طفره رفتن سطح به هوا موشک ها، مسابقه را از طریق دوره ها، و خیلی بیشتر.

PAINTER هواپیما
استفاده از تم های از پیش ساخته شده، و یا رنگ هر قسمت از پرنده خود را به آن را تنها راه شما می خواهید. به اشتراک گذاشتن سبک مورد علاقه خود را با تمام دوستان خود را.

کراس پلت فرم به اشتراک گذاری هواپیما
هیچ در برنامه خریدهای برای دسترسی به هواپیما افراد به اشتراک گذاشته اند وجود دارد؛ همه آنها در دسترس برای دانلود به صورت رایگان از http://www.SimplePlanes.com هستند. شما می توانید آنها حتی اگر آنها در پلتفرم دیگر ساخته شده بودند استفاده کنید.

تغییرات نسخه ی v1.11.104 :

* ویژگی های جدید + بهینه سازی های مختلف .

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...