Slash of SwordSlash of Sword 2 – Offline RPG Action Strategy v1.0.01 + Mod – بازی نقش آفرینی جذاب و سرگرم کننده “ضربه شمشیر ۲” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت)

Slash of Sword 2

ضربه شمشیر ۲ نام دومین بازی از مجموعه Slash of Sword است. که بعد از قسمت اول یعنی Slash of Sword Arena and Fights توسط استودیوی روسی NoTriple-A Games به شکل رایگان برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی عرضه شده است.

درباره بازی Slash of Sword 2

شما در Slash of Sword 2 به جرمی متهم شدید که مرتکب نشده اید و به عنوان مجازات برای جنگ در میدان جنگ فرستاده شده اید. جنگ های خونین و تاکتیکی برای بقا با پیچیدگی های مختلف با رقبای زیادی در انتظار شما است. سعی کنید مهارت های مهارت بیشتری را بیاموزید ، همچنین مکان ها را جستجو کنید و برای رسیدن به عدالت با شخصیت ها تعامل کنید!
آیا سعی می کنید درمورد کمک به زخمی که اخیراً راهزن بوده و مسافران عادی را سرقت کرده تصمیم بگیرید؟ آیا گنجی که پیدا کردید به صاحب آن بگویید؟ یا شاید آیا اجازه دادن به دختر با سارق ربایش که او را ربوده است . یا معامله با او و بازگشت دختر به پدرش؟

با گزینه های زیادی برای چگونگی وقایع ، خود را در داستان Slash of Sword 2 غرق کنید.

تصمیماتی بگیرید که بعداً روی داستان و نگرش شخصیت ها نسبت به شما تأثیر بگذارد.

با سیستم نبرد تاکتیکی ، که در آن شما باید لحظه حمله را انتخاب کنید و همچنین به موقع مانع یا گول بزنید ، آشنا شوید.

برای شرکت در دعواهای مشت در میخانه ثبت نام کنید.

با بازدید از شهرهای مختلف ، شهرک ها ، جنگل ها و غارها مکان ها را کاوش کنید.

 

ویژگی ها

▶️ داستان Slash of Sword 2 – درهم و برهم از حوادث را با برادر خود ریچارد تحقیق کنید. از یک مسافر معمولی به یک جنگجوی افسانه ای بروید و بفهمید چه کسی شما را در چارچوب قرار داده و چرا. با داستان های شخصی خود شخصیت های جالبی را ملاقات کنید. و به آنها کمک کنید ، یا با مخالفان منحصر به فرد بجنگید و برای شکست دادن آنها پاداش های ویژه بگیرید.

▶️ سفارشی سازی – به تعداد زیادی سلاح مختلف ، شمشیر یک دست یا دو دست ، همچنین سپر و زره دسترسی دارید. می توانید برای تغییر شکل شخصیت خود به آرایشگر بروید. ریش یا دم اسبی بریزید. هنگام بارندگی از کاپوت استفاده کنید یا خود را با شنل بپوشانید تا به شخصیت شما عمق ببخشد.
▶️ تسطیح قدرت  – در هنگام سفر به دنیای بازی ، به یک جنگجوی باتجربه تر تبدیل شوید که در میدان جنگ یا علیه راهزنان می جنگد. استاد شمشیر یا سپر شوید ، یا به تدریج تمام مهارت های خود را بالا ببرید. بیاموزید که چگونه حریف خود را با ضدحملات خسته کنید یا چگونه با ضربه های سریعی سریع به پیروزی برسید.

  • تغییرات نسخه ۱٫۰٫۰۱

    • Character controller improved
راهنمای نصب : توجه : بازی فقط برروی گوشی های با پردازنده 64 بیتی [ARM64=AARCH64=ARMV8] نصب می شود. ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید. – فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه com.Notriplea.SlashOfSwordRebelliousJousting را در Android/obb حافظه داخلی کپی کنید. – بازی را اجرا کنید.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...