Soccer Cup 2022

Soccer Cup 2022 + Mod – بازی ورزشی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ اندروید
نسخه مود (پریمیوم)

Soccer Cup 2022

جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ عنوان یک بازی سبک ورزشی است که توسط استودیو بازی سازی INLOGIC SPORTS – football tennis soccer برای دستگاه های اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

دریغ نکنید و از فضای بازی Soccer Cup 2022 لذت ببرید!
به کشورهای دیگر نشان دهید که چه کسی بهترین تیم فوتبال روی زمین را دارد و تبدیل به یک ستاره فوتبال شوید! دانش شما از بازی فوتبال دارایی ارزشمندی است، زیرا سطح مهارت های فردی بازیکنان، سبک های بازی و حرکات با توجه دقیق به جزئیات در بازی ارائه می شود.

بازی زیبای بازسازی شده با رئالیسم بی نظیر فوتبال را زندگی کنید و نفس بکشید! یکی از موارد مورد علاقه مانند آرژانتین، اسپانیا یا برزیل را انتخاب کنید یا به یکی از خارجی ها کمک کنید تا به مقام اول دست یابد.

تمرین کنید، خود را توسعه دهید، به میدان بیایید و یک ستاره فوتبال باشید! هنگامی که سعی می کنید این بازی های فوتبال ۲۰۲۲ را بازی کنید و متوقف نخواهید شد، همه اینها به خاطر احساس واقعی بازی فوتبال است. شما نه تنها بازی فوتبال کلاسیک بلکه بسیاری از حالت های دیگر فوتبال را نیز خواهید یافت.

حالت های بازی Soccer Cup 2022

⚽فصل – تیم خود را در کل فصل به سمت شکوه لیگ فوتبال هدایت کنید
⚽ مسابقات – تبدیل شدن به بهترین ستاره فوتبال در جهان، تسخیر سایر تیم های فوتبال و تاریخ سازی
⚽تمرین – مهارت های فوتبال خود را بهبود بخشید
⚽ حالت شغلی – سعی کنید ده ها سطح چالش برانگیز از جمله “طبقه گدازه است”، “دیوار مرگ” و موارد دیگر را تکمیل کنید. یک راه سرگرم کننده برای بهبود مهارت های خود و آماده سازی خود برای بازی فوتبال.

این برنامه واقعی ترین فوتبال ۲۰۲۲ است که تا به حال امتحان کرده اید. بازی های فوتبال را در هر زمان و هر مکان انجام دهید. هیچ بازی فوتبال ۲۰۲۲ را نمی توان از نظر سرگرمی و میل به پیروزی با آن مقایسه کرد. بازی فوتبال انجام دهید و در جام فوتبال قهرمان شوید.

بازی های فوتبال ۲۰۲۲ زیادی وجود دارد، اما هیچ کدام مانند این نیستند. با بازی‌های فوتبال ۲۰۲۲ کنترل کامل همه اقدامات در زمین را در دست بگیرید!
حرکات طبیعی بازیکنان و تاکتیک های عمیق فوتبال، تجربه واقعی یک بازی فوتبال را به گوشی شما می آورد!

بازی های فوتبال ۲۰۲۲ اینجا برای شماست.

    • تغییرات نسخه ۱٫۱۸٫۰

      • – System updates
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...