A 250

A 250+ Solitaire Collection v4.16.1 + Mod – بازی ” کالکشن ۲۵۰ بازی انفرادی کارتی” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پرمیوم + حذف تبلیغات) به صورت جداگانه

Solitaire Collection

 کالکشن ۲۵۰ بازی انفرادی کارتی مجموعه از بازی های کارتی از بازی هایی است که امکان اجرای آن ها به صورت انفرادی وجود دارد. این بازی توسط استودیوی بلاروسی Alexei Anoshenko تولید و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی 

مجموعه Solitaire Collection شامل بازی های یک نفره مورد علاقه مانند Freecell، Klondike، Canfield، Golf، Spider، Scorpion، Pyramid، Tri-Peaks و دیگر موارد و همچنین بسیاری از بازی های اصلی است.

برای هر بازی، نسخه ی نمایشی وجود دارد. شما می توانید نسخه ی نمایشی بازی های کارت بازی را با یک راهنمای یک نفره گام به گام مشاهده کنید. بنابراین تلاش بازی های یک نفره Solitaire Collection جدید هرگز دوباره یک چالش نیست.

این برنامه بازی یک نفره رایگان توضیح متن از قوانین برای هر بازی صبر است. قوانین یک هدف بازی، پایه و شمع تابلو، مقررات سهام و قرار دادن را شرح می دهد.

شما می توانید قوانین اکثر بازی های یک نفره را تغییر دهید.
همچنین، شما یک بازی یک نفره جدید از نوع ایجاد کنید: Freecell، Klondike، Algerian Patience، Scorpion، Canfield، Pyramid و Golf.

اگر سرگرم کننده بازی های هیئت مدیره هستید، شما چابکی تنظیمات برنامه Solitaire Collection را دوست خواهید داشت. این را می توان برای هر نوع بازیکن کارت سفارشی. شما قادر به تنظیم گزینه های بازی مشترک Solitaire Collection، انیمیشن، پس زمینه جدول بازی، سبک کارت، و دید عقب خود را. یک بازیکن می تواند موضوع بصری برنامه، طرح صدا و زبان را مدیریت کند. قابلیت پشتیبان گیری اضافه شده است تا بازی صبر خود را پایدار، آرام و دلپذیر بر روی گوشی ها و لپ تاپ ها قرار دهد

این برنامه نیاز به آندروید ۴٫۰ یا بالاتر دارد. این مجموعه به شما یک بازی بدون WiFi نیاز دارد.

تغییرات نسخه ی v4.16.1 :

* بهینه سازی های مختلف و رفع مشکلات بازی Solitaire Collection

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...