Space Rover

Space Rover v1.116 + Mod – بازی شبیه ساز سرگرم کننده و جالب “جستجوگر فضایی” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (افزایش پول و منابع به جای کاهش + دریافت جوایز بدون دیدن تبلیغات)

Space Rover

جستجوگر فضایی عنوانی از یک بازی بسیار کم حجم اما دوست داشتنی و سرگرم کننده در سبک شبیه سازی با استفاده از المان هایی از سبک های کلیکر، تفننی و مدیریتی است. که به شکل رایگان توسعه یافته و با قابلیت خریدهای درون برنامه ای برای دستگاه های اندرویدی به انتشار رسیده است.

درباره بازی

آیا شما بازی های شبیه سازی اکتشاف فضا را دوست دارید یا فقط بازی های بیکار با کاوش فضایی؟ نصب یکی از بهترین بازی های شبیه سازی برای کشف مریخ ، استخراج مواد معدنی ، راه اندازی کارخانه خود برای پردازش مواد معدنی فضایی و تبدیل شدن به یک سرمایه دار بزرگ فضاساز.

Space Rover یک بازی شبیه ساز فضا با گیم پلی آسان است. که به شما اجازه می دهد تا در کاوش کره زمین برای استخراج مواد معدنی جدید بیگانه متمرکز شوید. و به سرعت به یک کشاورز فضای بیکار تبدیل شوید. هر آنچه روی صفحه می بینید طراحی شده است تا به شما کمک کند تا به راحتی خود را در گیم پلی بازی غوطه ور کنید.

مریخ نورد فضایی را با یک دست کنترل کنید. لازم نیست روی صفحه کلیک کنید ، زیرا یک کلیک نیست ، فقط مانیتور را با جوی استیک راهنمایی کنید.

برای یافتن فناوری های جدید ، مواد معدنی یا موجودات بیگانه فضاهای MARS را کاوش کنید.

مواد معدنی فضایی مریخ را استخراج کنید. فقط کافی است تا آنها منبع را بدست آورید و سپس آن را به پایگاه فضایی خود ببرید.

برای کسب درآمد بیشتر در Space Rover ، مریخ نورد خود را آپگرید کنید. محموله های خود را گسترش دهید تا مواد معدنی بیشتری استخراج کنید. سرعت خود را ارتقا دهید تا کارایی کارخانه فضایی خود را افزایش دهید.

تبدیل به معروف ترین سرمایه دار بزرگ فضای بیکار شوید.

ویژگی های IDLE ROVER:

– معدن و کارخانه مریخ نورد خود را به صورت خودکار درآورید تا درآمد بیکاری بیشتری کسب کنید: نیازی به ضربه مانند شبیه ساز استخراج کلیک آنلاین نیست! از بهترین بازی شبیه سازی سرمایه دار Space Rover خیلی لذت ببرید!
– پول نقد بیکار بگیرید و پول و طلا کسب کنید: وقتی آفلاین هستید در تجارت بمانید! اگر بازی های بدون اینترنت را دوست دارید – این بازی شماست!
– امپراطوری فضای بیکار خود را بدون کلیک بی پایان که در سایر بازی های کلیک و بازی های سرمایه دار تجربه می کنید ، بسازید!
– مانند یک رئیس مریخ نورد فضایی را مدیریت کنید: با مدیریت این شبیه ساز فضاساز ، به یک سرمایه دار سرمایه گذاری فضایی ت

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...