Sphaera 2

Sphaera 4K, HD Map Wallpapers & Backgrounds v2.0 – مجموعه والپیپر های متحرک، آمولد و معمولی برای گوشی های اندروید
قیمت ۱٫۸۹ دلار در گوگل پلی 

Sphaera

برنامه فوق العاده و کم نظیر در زمینه دسترسی به مجموعه ای از والیپیپرهای خاص و مینیمالیست برای اندروید است. با برسی این برنامه در لردروید با ما همراه باشید.

درباره برنامه

بهترین تصاویر را با تصاویر پس زمینه نقشه زیبا به نمایش بگذارید. موقعیت مکانی خود را انتخاب کنید و سبک مورد علاقه خود را از مجموعه ما انتخاب کنید تا بهترین تصویر زمینه نقشه زیبا را بدست آورید. ساده است.
Sphaera برنامه تصویر زمینه ساز مورد نظر شماست ، با پیش زمینه های جالب و جذاب تلفن های هوشمند شما قطعاً از بین خواهد رفت!خلاق ، حداقل و سفارشی
از اینکه از تصویر زمینه خود خسته نشوید نگران نباشید زیرا گالری سبک کارتوگرافی ما دائماً با شیب های جدید و انواع رنگها و مضامین متنوع به روز می شود.
برای یافتن مکان مناسب برای شما ، از طریق اروپا و از هند و جهان جستجو کنید.

یک تصویر زمینه نقشه Snazzy را در پرواز بگیرید!
اگر از ایده های خود خارج هستید ، ممکن است بخواهید به بخش بهترین نقاط ما های ویژه جادویی مانند نیویورک ، تورنتو ، آمستردام و موارد دیگر نگاه کنید ، به صرفه جویی در آن ضربه بزنید و خودتان تصویر زمینه نقشه جدیدی به دست آورده اید. فورا!
Sphaera با همه پرتاب های سفارشی کار می کند و تصاویر پس زمینه نقشه کاملاً مناسب با اندازه صفحه نمایش HD و FULL HD از ۱۰۸۰p ، ۲K تا ۴K است.

به روزرسانی سپتامبر: تصویر زمینه زنده
با آخرین به روزرسانی ، بیشترین ویژگی درخواستی را معرفی می کنیم: تصویر زمینه زنده. صفحه اصلی و صفحه قفل خود را با تصاویر پس زمینه زنده نقشه تزئین کنید ، یک سبک را انتخاب کنید و تصویر زمینه نقشه را مطابق موقعیت مکانی خود تغییر دهید! دقیقاً مثل جادو!

تصاویر پس زمینه دوستانه AMOLED و OLED
سبک های خاصی برای نمایش های AMOLED و OLED اضافه شده است.
همچنین خوب است بدانید که اگر صفحه نمایش AMOLED یا OLED دارید ، می توانید با استفاده از تصویر زمینه نقشه سیاه ، یا به طور کلی سبک های نقشه تیره تر ، باتری خود را ذخیره کنید.

لیست ویژگی ها
• ۳۰+ نقشه نقشه به طور مداوم اضافه شده است
• تصاویر پس زمینه زنده همگام با موقعیت مکانی شما
• جستجوی مکان
• برای صفحه قفل و صفحه اصلی
• پشتیبانی از همه جنبه ها از جمله فوق العاده ۱۸: ۹
• تنظیم و ذخیره تصاویر پس زمینه در داخل برنامه
• باتری کارآمد است
• سفارشی سازی نقشه: شیب ، بزرگنمایی ، چرخش
• تصاویر پس زمینه AMOLED و OLED
• بدون تبلیغات

در مطبوعات

این تصاویر پس زمینه را با تصاویر نقشه ایجاد می کند و تصاویر پس زمینه بسیار مناسب و معقول به نظر می رسند. این برنامه دارای نقشه های متنوعی با شیب های مختلف است. به احتمال زیاد می توانید چیزی را پیدا کنید که با موضوع شما هماهنگ باشد. تصاویر پس زمینه دوستانه AMOLED و همچنین برای کسانی که بیشتر تصاویر سیاه دوست دارند. این خوب است ، حداقل است ، و ارزان است ۵ برنامه اندرویدی که نباید این هفته فراموش کنید! توسط Android Authority

Sphaera برای تصویبش خیلی زیبا بود. این یک برنامه ممتاز است و هرگونه خرید درون برنامه ای را تجربه می کند ، و این باعث می شود تا یک کاربر لذت بخش را تجربه کنید ، زیرا هنگام طراحی و تنظیم کاغذ دیواری مبتنی بر نقشه ، دیگر نیازی به مقابله با حواس پرتی نخواهید داشت. / LWP های هفته توسط androidpolice.com

اگر از زمینه تلفن خود خسته شده اید و می خواهید آن را تغییر دهید ، Sphaera یک جایگزین خوب است. با استفاده از این برنامه ، می توانید با استفاده از نقشه رنگ دلخواه خود ، تصاویر نقشه زیبایی بسازید. می توانید مکان موردعلاقه خود را انتخاب کنید – شهری که در آن زندگی می کنید یا به عنوان مثال مقصد سفر بعدی شما. بهترین برنامه های هفته برای Android توسط Gizmodo برزیل

تغییرات نسخه ۲٫۰ Sphaera 

    • – Size of app package (APK) has been nearly halved, from ~12MB to ~7MB. Further improvements will come.
    • – Filename of saved wallpapers wasn’t compatible with external apps – this issue is now fixed. Thank you Jesper for reporting it!
    • – Seven new map styles have been added along with two new suggested cities: Fortaleza and Doha
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...