Steampunk Idle Spinner

Steampunk Idle Spinner: Coin Machines + Mod – بازی چرخاندن چرخ دنده استیم پانک: ماشین تولید سکه اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (ذکر شده بالای جعبه دانلود) به صورت جداگانه

Steampunk Idle Spinner

یک بازی در ژانر شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی Airapport برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

دنیایی از علوم باور نکردنی و انقباضات باورنکردنی در انتظار شماست! تمام آنچه که در ابتدا در کارگاه خود دارید یک ماشین مبتکرانه است که هنگام چرخاندن چرخ دنده چرخدار سکه تولید می کند. برای به روزرسانی آن ، خرید دنده و چرخ دنده بیشتر مانند موتور ، پمپ ، چکش یا واگن درآمد کسب کنید. نبوغ مهندسی ، معدنچی باتجربه ، پژوهشگر چند بعدی و شخصیت های دیگر steampunk به شما کمک می کند تا به یک سرمایه دار بزرگ تبدیل شوید.

روشی که شما می توانید جزئیات را به عنوان یک ماده عالی استفاده کنید ، بر درآمد شما تأثیر می گذارد. اکتشاف هرگز پایان نمی یابد: به محض مجهز شدن کامل آزمایشگاه ، پورتال به دنیای دیگر فانتزی steampunk / dieselpunk / gaslamp ظاهر می شود. شهرهای ساعت سازی ، جزایر پرنده ، آبشارهای زنجیره ای ، آسیاب های بادی ، کارخانه ها ، پل ها و محتوای بسیار بیشتر فناوری در انتظار شماست! درست مثل کتابهای ژول ورن و هربرت ولز یا فیلمهای مربوط به پرواز قلعه یا قدم زدن در شهرهای مکانیکی.

Steampunk Idle Spinner تلفیقی از ژانرهای بازی بیکار سازنده و افزایشی است. این بدان معناست که وقتی بازی بسته می شود ، این ماشین های عالی steampunk هنوز هم درآمدزایی برای شما دارند. این مین ها برای منابع خود حفاری می کنند ، کارخانه ها کالا تولید می کنند ، بالن ها و زپلین ها پرواز می کنند و منطقه را کاوش می کنند و پس از بازگشت به بازی ، نتایج را مشاهده خواهید کرد و می توانید دستورات جدیدی صادر کنید و به ساخت و تحقیق ادامه دهید.

ویژگی های بازی Steampunk Idle Spinner:

* ۳ دنیای بازی از طریق پورتال قابل دسترسی است
* بیش از ۶۰ ماشین مختلف علوم دیوانه و انقباض عالی steampunk
* تجسم خوب کارگاه ها
* بازی برای طیف گسترده ای از دستگاه ها بهینه شده است
* امکان پخش آفلاین ، بدون اینترنت
* حجم بازی فقط ۲۰ مگابایت است
* به روز رسانی منظم محتوا و خدمات
* پاداش های روزانه ای که با هواپیما به شما آورده می شود
* امکان نامحدود برای ترکیب چرخ دنده های چرخشی و ماشین آلات
* تبلیغات فقط در صورت تصمیم بازیکن ، در ازای افزایش بازی ، نشان داده می شود

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...