Stickman Rope Hero

Stickman Rope Hero 2 v3.0.1 + Mod – بازی اکشن کم حجم استیکمن قهرمان ۲ اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه

Stickman Rope Hero 2

 استیکمن قهرمان ۲ عنوان یک بازی در سبک اکشن است که توسط استودیو بازی سازی Naxeex LLC برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

بازی های جهان باز به دلیل داشتن آیتم ها و مراحل مختلف این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده اند. که بازی Stickman Rope Hero 2 هم جزو همین نوع از بازی هاست.

داستان بازی در یکی از شهر های ایالت آمریکا اتفاق می افد، جایی که همه مردم در صلح و صفا و آرامش به زندگی روزمره خود می پردازند. بچه ها به مدرسه می روند، مردان خانه به محل کار خود می روند، تاکسی ها در خیابان هستند و همه شهر روال عادی خود را دارد. تا اینکه ناگهان همه چیز به یکباره و از بیخ تغییر می کند! سر و کله کلون های شرور در شهر پیدا می شود و آشوب و اغتشاش همه جا را فرا می گیرد. مردم شهر به یک قهرمان نیاز دارند و شما باید قهرمان آنها باشید و کلون های شرور را از بین ببرید.

ویژگی ها

* نقشه های جدید.
* دوباره سیستم نبرد.
* سلاح های بیشتر، بیشتر اتومبیل، اسرار است.
* سیستم جدید AI.
* دوباره درخت مهارت.
ماجراهای جدید از ropehero stickman در شهرستان خطرناک. کلون بیشتر بد. سلاح های بیشتر متفاوت است. اتومبیل های بیشتر. بیشتر از همه چیز .
دوباره خود را در میان از تکرار شر ظاهر می شود. نابود کردن دشمنان خود را با تمام زرادخانه مواد منفجره در اختیار شما. مطلع اتومبیل های گرم و اجرای بیش از دیگر Stickmans به.
یافتن نسخه دوستانه که به شما وظایف و پاداش دهد.
شرکت در جنگ stickman در حال حاضر!

  • تغییرات نسخه ۳٫۰٫۱ Stickman Rope Hero 2

    • تغییراتی در دسترس نیست
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...