StoryStar

StoryStar Instagram Story Maker v6.9.1 – اپلیکیشن ساخت استوری حرفه ای و جذاب اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه به ارزش ۲۰٫۹۹ دلار

StoryStar

یک اپلیکیشن ساخت استوری حرفه ای و جذاب می باشد که توسط justapps توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. تنها کافی است این نرم افزار فوق العاده را نصب کرده و به مجموعه ای از امکانات خاص برای ساخت استوری ها دسترسی داشته باشید.

درباره برنامه

داستانها روند جدید هستند. شما می توانید آنها را در همه جا ببینید. Instagram، WhatsApp، Snapchat، فیس بوک، همه آنها با داستانها پر شده است. اما، هر کس زمان کافی برای بررسی هر یک از داستان های ارسال شده توسط دوستان یا اعضای خانواده خود را ندارد. چشمان ما چشمان “داستان های جذاب” است. اگر کسی یک داستان جذاب را آپلود کرده است، ما مطمئنا زمان زیادی را صرف نگاه کردن به آن خواهیم کرد. اما، چگونه می توانید ظرف غذای زیبا ایجاد کنید؟ خوب، پاسخ این است که شما می توانید قدرتمند ترین ساز داستان ما “StoryStar” را دانلود کنید تا داستان های خود را جذاب نگاه.

پیشنهادات StoryStar:

خالق داستان: اگر شما به دنبال یک ساز داستان هستید که با ابزارهای مفید همراه است، StoryStar چیزی است که ما به شما توصیه می کنیم. این ابزار ویرایش چند داستان، اثرات برای ایجاد داستان های زیبا برای Snapchat، Instagram، WhatsApp و فیس بوک است.

برای Instagram Influencers: ما آن را برای تأثیرگذار Instagram مفید میدانیم. ما می دانیم شما بچه ها نیاز به ابزارهای خوب برای ایجاد داستان های فوری و چشم نواز برای اینستاگرام دارند. شما به آن نیاز دارید و ما آن را انجام دادیم!

داستان های زیبا برای رویدادها و جشنواره ها: برای فرستادن دوستداران تولد به دوستانتان؟ آن را با ارسال یک داستان سفارشی در رسانه های اجتماعی انجام دهید. شما می توانید داستان های زیبا برای حوادث و جشنواره ها را ایجاد کنید تا با ستارگان ستایش عزیزانتان را خوشحال کنید.

کسب و کارتان را با استفاده از StoryStar افزایش دهید: این داستانها نه تنها برای کاربران برای به اشتراک گذاشتن خاطرات خود هستند، بلکه برای ارتقای یک کسب و کار نیز مناسب هستند. اگر فردی هستید یا یک متخصص بازاریابی دیجیتال هستید، همچنین می توانید از ستاره داستان استفاده کنید تا یک داستان خوب برای کسب و کار یا داستان محصول خود برای ایجاد آن در شبکه های اجتماعی ایجاد کنید.

قالب های داستان: ما برای شما دو نوع قالب ساده و شیک داریم. شما می توانید آنها را با ضربه زدن روی یک قالب از انتخاب خود به راحتی ویرایش کنید.

Instant Story Maker: ایجاد داستان در حال حرکت. مهم نیست که مسافرت کنید یا کارهای مهم دیگری انجام دهید. شما همیشه می توانید یک داستان برای عزیزان خود را بلافاصله ایجاد کنید. ما قالب های آماده سازی داریم که می تواند بلافاصله هر نوع داستان را ایجاد کند. فقط عکس ها، شرح را اضافه کنید و انجام می شود!

وضعیت WhatsApp: فقط برای داستانهاست. اما شما همچنین می توانید از StoryStar برای وضعیت WhatsApp جالب یا الهام بخش برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده خود ایجاد کنید.

سفارشی سازی قالب آسان: شما می توانید قالب ها را با ضربه زدن روی آنها سفارشی کنید. اضافه کردن تصاویر و ضخامت مرز، تغییر سبک فونت، تراز و … را به راحتی اضافه کنید.
پس برای چی منتظری؟ امروزه خالق داستان شگفت انگیز را نصب کنید.

  • تغییرات نسخه ۶٫۹٫۱

    • We update the app regularly so that we can make it better for you. Get the latest version for all of the available StoryStar features. This version includes several bug fixes and performance improvements. Thanks for using StoryStar!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...