Stunt Car Extreme
Stunt Car Extreme v0.9955 + Mod – بازی ماشینی و بسیار سرگرم کننده “ماشین بدلکاری حرفه ای” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (آنلاک بودن تمام ماشین ها) 

Stunt Car Extreme

 ماشین بدلکاری حرفه ای یکی دیگر از بازی های خوش ساخت و محبوب استودیوی فنلاندی Hyperkani است. این بازی در سبک مسابقه ای است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.
Stunt Car Extreme طراحی های بسیار چشم نوازی دارد. و گرافیک پرجزئیات آن که به نسبت بازی های پیشین پیشرفت چشم گیری داشته، شما را به وجد خواهد آورد.

درباره بازی Stunt Car Extreme

Stunt Car Extreme نهایی بازی بدلکاری و آزمایشی اتومبیل با آهنگ های سرگرم کننده و هیجان انگیز است.
آهنگ های اصلی برای بازی های گاه به گاه طراحی شده اند ، اما آهنگ های جایزه چالش شدیدتری را ارائه می دهند! آهنگ های جایزه ریسک بالایی دارند اما جوایز بالایی هم دارند. سطوح شامل سطوح آزمایشات سخت ، سرعت سریع تر و سطح پرش گاه به گاه و سرگرم کننده است.
ماشین ها براساس کارهای دلخواه شما ، با کارهای خنک رنگ ، موتور ، لاستیک و موارد دیگر قابل تنظیم هستند.

در این بازی شما در نقش یک راننده حرفه ای و ماهر هستید ، که برای ثبت رکورد های خاص وارد رقابت های دشوار و نفس گیر شده است.کار شما عبور از مسیر های دشوار و پریدن از سکو های پرش است. شما به ۴ دکمه اصلی دسترسی دارید که دو عدد از آن ها مربوط به گاز و ترمز هستند و دو دکمه دیگر مربوط به چرخاندن ماشین در جهات چپ و راست هستند.

روند گیم پلی بازی نیز با امکان اجرای ۶۰ فریم بر ثانیه ای، تجربه ای روان و کاملاً داینامیک از یک بازی مهیج را برای شما به ارمغان خواهد آورد. درمجموع می توان گفت این بازی با حجم مناسب و گرافیک قابل قبول و همچنین گیم پلی جذاب میتواند طرفداران این سبک از بازی را سرگرم کند.

  • تغییرات نسخه ۰٫۹۹۵۵

    • *Add new levels, paints and offers
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...