Survival on Raft

Survival on Raft: Ocean Nomad v1.213.4 + Mod – بازی شبیه سازی بقا در اقیانوس اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (خرید درون برنامه ای رایگان)

Survival on Raft

یک بازی شبیه سازی بقا در اقیانوس با حجم ناچیز از Unisoft Games برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است.

درباره بازی

به قایق Survival on Raft خوش آمدید، بازمانده! برای آزمایش مهارت های بقای خود در پهنه های وسیع اقیانوس آماده هستید؟

Raft Survival: Ocean Nomad – یک بازی ماجراجویی بقا بر روی یک قایق در اقیانوس است. در اقیانوس با دشمنان بجنگید، انواع اقلام و سلاح بسازید، سرزمین های جدید و جزایر خالی از سکنه را کشف کنید.
ماجراهای زیادی در انتظار شما هستند: بقا در جزیره، اکتشاف اقیانوس با قایق، ماهیگیری و خیلی چیزهای دیگر. برای زنده ماندن در پسا آخرالزمان باید سخت تلاش کنید: شکار کوسه ها و استخراج منابع از اقیانوس، ساخت و بهبود Raft و ایجاد زره برای محافظت در برابر خطرات اقیانوس.

ویژگی های بازی Survival on Raft :

☆ صدها سلاح و آیتم؛
☆ اکتشاف جهان باز؛
☆ واقعی ۳D HD – گرافیک؛
☆ بقا در جزایر؛
☆ بهبود ساختمان قایق.

نکاتی برای بقا در آخرالزمان:

🌊موارد و منابع را با قلاب خود بگیرید

سینه و بشکه های شناور در اطراف همیشه دارای منابع حیاتی برای بقا در دریا هستند و خرابه ها مواد بسیار خوبی برای ساخت قایق در بازی های اقیانوسی هستند. حتی ممکن است اقلام، ابزار و سلاح هایی برای دفاع از قایق پیدا کنید، بنابراین به پرتاب قلاب ادامه دهید!

🔫ساخت سلاح و زره

یک طعمه می تواند به راحتی قوانین را تغییر دهد و در بازی های کوسه ها تبدیل به یک شکارچی شود. برای دفاع از پایگاه شناور و شکار کوسه ها، از میان صدها تفنگ، سلاح های دو دستی و قطعات زره، انتخاب سختی داشته باشید. یک زرادخانه کامل بسازید و همیشه برای نبرد آماده باشید.

⛵️از قایق خود دفاع کنید

اکنون که یک مشکل دیگر دارید، آماده تکامل باشید و با تلاش مضاعف برای بقا در دریا بجنگید. هیچ انسانی نمی تواند کوسه را رام کند و جایی برای فرار وجود ندارد، پس برای تیراندازی و تاب خوردن در تمام شب و روز آماده شوید!

🔨 با Survival on Raft ساخت و ارتقاء دهید

در بازی های RPG بقا در اقیانوس به وضعیت قایق خود روی آب توجه کنید. بستن چند تخته چوبی بدون سقف یا حتی دیوار برای احساس امنیت کافی نیست. خلاق باشید و قایق را از نظر ارتفاع و عرض گسترش دهید، زیرا تنها محدودیت برای ساختن در بازی های شبیه ساز بقا، تخیل شماست. همچنین ارتقاهای زیادی برای ماهیگیری، گسترش فضای ذخیره سازی وجود دارد که می توانید پناهگاه شناور را بهبود ببخشید تا به شما کمک کند در اقیانوس زنده بمانید.

🛶اقیانوس را کاوش کنید

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا سرزمین گمشده ای با جنگل ها، جنگل ها و حیوانات در این اقیانوس بیکران وجود دارد؟ یکی از ویژگی های عالی بازی های بقای جزیره ما اکنون در این یکی پیاده سازی شده است. بیکار ننشینید – جرات کنید اقیانوس و جزایر اطراف را کشف کنید.

آنها چه چیزی را پنهان می کنند: وحشت یا شکوه، گنجینه های سلطنتی قرون وسطایی یا ببرهای وحشی و دایناسورهای ترسناک از عصر ژوراسیک یا حتی یک لاشه هواپیمای قدیمی؟ علاوه بر این، می‌توانید منابع، ارتقاء قایق و موارد دیگر را در جزایر پیدا کنید. برای حرکت به سمت آنها در بازی‌های کوسه‌ها نیازی به کشتی یا کشتی ندارید – یک قایق ساده این کار را می‌کند، و باشد که ستاره‌ها راهنمای شما باشند.

🌋داستان آخرالزمان را بیاموزید

تلاش بازی قایق ما جستجوی بازماندگان و کشف حقیقت آنچه اتفاق افتاده است. افراد دیگری را پیدا کنید که می توانند زنده بمانند و به آنها بپیوندید.

🦈در Survival on Raft روی یک قایق زنده بمانید

بازی شبیه ساز بقا آفلاین ما پر از دشمنان تکامل یافته، آیتم های بقای خوب و سایر ویژگی هایی است که همه را شگفت زده می کند. با بازی Raft Survival: Ocean Nomad وارد یک ماجراجویی بقای حماسی شوید. بدون اتصال به وای فای یا اینترنت بازی کنید، تا جایی که می توانید دوام بیاورید و نتایج را به صورت آنلاین با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

  • تغییرات نسخه ۱٫۲۱۳٫۴ Survival on Raft

    • تغییراتی در دسترس نیست!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...