Survivalist: invasion

Survivalist  invasion v0.0.525 + Mod – بازی نقش آفرینی جذاب “بازمانده: تهاجم زامبی ها” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (طلا بی نهایت +تشنگی و زندگی نامحدود)

Survivalist

 بازمانده: تهاجم زامبی ها بازی جذاب و خوش ساخت استودیوی TeslaGames Global کشور قبرس در سبک بقاء از دسته بازی های نقش آفرینی است. این بازی Survivalist به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

قهرمان افسانه ای وظیفه بعدی را بر عهده دارد – اما این بار بدون کمک شما نمی تواند برنده شود! در Survivalist فقط با هم می توانید تمام اسرار مجمع الجزایر گمشده در اقیانوس را باز کنید و دنیای ما را از تهدید مرگبار نجات دهید.
زامبی ها و جهش یافته ها همه جا هستند. سلاح های صنایع دستی!
بازی هیجان انگیز جدید برای بقا با عناصر پیشرفته RPG است. خود را در جزایر گرمسیری “بهشت” ، جایی که جوامع مخفی قدرتمند و سازمان های تروریستی آزمایش هایی انجام می دهند که می تواند تاریخ بشریت را به طرز چشمگیری تغییر دهد ، پیدا کنید. در کنار آنها با یک عامل خاص ، معروف به U.N.Known شناخته شده ، بایستید و جلوی فاجعه قریب الوقوع جهانی را بگیرید!

Survivalist متکی به مکانیک های کلاسیک و دارای افتخار زمانی بازی های بقا است. در اینجا شما باید سرزمین را جستجو کنید ، منابع را جستجو کنید ، اسلحه ها و تجهیزات را بسازید ، پایگاه را بسازید و تقویت کنید ، با دشمنان مختلف درگیر شدید – از زامبی های سنتی گرفته تا رئیسان جهش یافته منحصر به فرد و دارای ابرقدرت ها. بقای شما به دست خود شما است.

ویژگی های Survivalist

این بازی همچنین برخی از اجزای پیچیده RPG و یک داستان جذاب را ارائه می دهد. زره و اسلحه های خود را بهبود ببخشید. با شخصیت های منحصر به فرد ملاقات کنید و تلاش های آنها را انجام دهید. در تقابل چندین جناح قدرتمند شرکت کنید. برای یک سفر طولانی و پر از خطرات ، معما ها و کشفیات ترسناک آماده باشید. این مجمع الجزایر مرموزترین مکان کره زمین است. تعداد زیادی از افراد ، از دانشمندان پنهان گرفته تا آژانس های اطلاعاتی آمریکا ، سعی کردند نیروهایی را که در اعماق آن کمین کرده بودند ، تحت سلطه خود درآورند. و فقط ارتش انقلاب جهانی ، که به عنوان یک سازمان تروریستی در اکثر کشورهای جهان شناخته شده است ، موفق شد. اما آیا آنها؟ یا اینکه بسیار پیچیده تر از آن است که در نگاه اول به نظر می رسد؟

شما باید این را کشف کنید. و تنها کمک در چنین چالشی دشوار U.N.Known ، یک مأمور مخفی ، یک کماندو سابق ، یک استاد هنرهای رزمی خواهد بود. به توصیه های او گوش فرا دهید ، اما خود تصمیم بگیرید – و قوانین سختگیرانه بقا در جزایر Survivalist را یاد بگیرید: حمله!

  • تغییرات نسخه ۰٫۰٫۵۲۵

    • ۱٫ The storyline is supplemented by new exciting quests and tasks!
    • ۲٫ Minor bugs fixed Survivalist
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...