Sworkit Fitness Full

[Sworkit Fitness – Workouts & Exercise Plans App v10.12.3 [Premium – برنامه اندروید مجموعه تمرین های خاص ورزشی 
نسخه پریمیوم و کامل برنامه به ارزش ۵۹٫۹۹ دلار 

Sworkit Fitness Full

مجموعه ای از تمرین های خاص ورزشی است که توسط شرکت Nexercise Apps, Inc برای اندروید توسعه و منتشر شده است.

درباره برنامه

در نهایت، یک سیستم تناسب اندام که درد، ناامیدی و برنامه شما را درک می کند. با Sworkit، احساس بیش از حد مشغله، ترساندن یا بیش از حد بی انگیزه بودن به گذشته تبدیل خواهد شد. شما می توانید یک بار برای همیشه بهترین زندگی خود را داشته باشید. چه کسی می‌گوید که شما نمی‌توانید به تناسب اندام برسید؟ ۲۰۲۰ را به سالی تبدیل کنید که در نهایت کنترل را در دست خواهید گرفت.

برای تناسب اندام لازم نیست در باشگاه زندگی کنید. شما می توانید با سیستم تمرینی ما با Sworkit Fitness Full در خانه و در حال حرکت به فرم شگفت انگیزی برسید. میلیون ها نفر موافق هستند و از Sworkit برای داشتن زندگی سالم تر استفاده کرده اند. نوبت شماست!

آیا این قانونی است؟
ما تقریباً ۱۰۰ میلیون تمرین را به افرادی مانند شما ارائه داده‌ایم و توسط یک مطالعه دانشگاهی که برنامه‌های تناسب اندام را از نظر ایمنی، توانایی کمک به پیشرفت افراد در سطح تناسب اندام، اثربخشی تمرینات و سایر علوم ارزیابی می‌کند، رتبه ۱ را کسب کرده‌ایم. دستورالعمل های تنظیم شده توسط ACSM (کالج پزشکی ورزشی آمریکا). ناگفته نماند، ما برای همه از مبتدی تا ورزشکار مناسب هستیم.

چرا SWORKIT FITNESS؟
خواه به دنبال کاهش وزن، تقویت عضلات، افزایش انعطاف پذیری یا افزایش استقامت خود باشید، Sworkit اینجا برای شماست. الگوریتم ما تمرینات مورد نیاز خود را در زمانی که در اختیار دارید به شما می دهد. ۵ دقیقه؟ ما تمرین کامل شما را داریم. ۴۵ دقیقه؟ ما تمرین کامل شما را داریم. تجهیزات نداره؟ ما تمرین کامل شما را داریم. نوارهای مقاومت، کتل بل، دمبل؟ شما ایده را دریافت می کنید.

برنامه Sworkit Fitness Full برای چه کسانی ساخته شده است؟
سیستم تناسب اندام Sworkit برای افرادی است که تازه وارد تناسب اندام شده اند، می خواهند عادات تناسب اندام فعلی خود را تکمیل کنند، یا آنهایی که آنقدر سرشان شلوغ است که نمی توانند به باشگاه برسند – چه مادر جدیدی باشید که به تناسب اندام باز می گردد، چه پدری که دیگر حفاری نمی کند. آن «پدر»، مسافری که به تناسب اندام در جاده نیاز دارد، یا یک حرفه ای پرمشغله که فقط به یک راه آسان برای رسیدن به اندام عالی نیاز دارد.

در مورد بچه ها چطور؟
ما یک کتابخانه منحصربه‌فرد از تمرین‌های کودکان را ارائه می‌دهیم که برای هر جوانی در زندگی شما، خواه معلم، والدین یا مربی باشید، مناسب است. محتوای کودکان ۱۰۰٪ رایگان است و نیازی به اشتراک ندارد. (کودکان زیر ۱۸ سال نیاز به تایید بزرگسالان دارند)

SWORKIT چه کاری می تواند برای من انجام دهد؟
• با یکی از برنامه های ۶ هفته ای ما که برای سطوح مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است، «لاغرتر»، «مطابق تر» یا «قوی تر» شوید. تمرینات کاهش وزن، HIIT، تاباتا، کاردیو، قدرتی، یوگا و پیلاتس همه اینجا هستند!
• روال کامل خود را بیابید یا حتی ایجاد کنید. بیش از ۸۰۰ تمرین با وزن بدن و تجهیزات کوچک و بیش از ۴۰۰ تمرین این امکان را برای شما فراهم می کند تا تمرینی عالی را پیدا کنید یا ایجاد کنید.
• کار با یک فیزیوتراپیست؟ ما تمریناتی را برای شما آماده کرده ایم.
• کمک ۱ به ۱ از مربیان شخصی معتبر به طور مستقیم از برنامه ما

ادغام GOOGLE FIT
تمرینات Sworkit خود را با Google Fit همگام کنید. می توانید به Sworkit Fitness Full اجازه دهید در تمرینات و کالری سوزانده شده صرفه جویی کند.

MYFITNESSPAL & STRAVA ادغام
تمرینات خود را با MyFitnessPal و Strava همگام سازی کنید تا اتصال و ابزار بهتری داشته باشید.

جزئیات اشتراک
Sworkit Fitness Full برای دانلود رایگان است و تمام محتوای کودکان ۱۰۰٪ رایگان است. تمام تمرینات دیگر نیاز به اشتراک فعال دارند. مشتریان ممکن است یک دوره آزمایشی رایگان ۷ روزه را برای ارزیابی محصول انتخاب کنند. Sworkit اشتراک‌های ماهانه و سالانه را ارائه می‌دهد تا دسترسی نامحدودی به Sworkit Fitness را در حالی که اشتراک فعال دارید، به شما ارائه دهد.

در صورت ارائه، پس از اتمام دوره آزمایشی، یا در غیر این صورت، پس از تأیید خرید، هزینه پرداخت از Google Play شما کسر خواهد شد. اشتراک به طور خودکار تمدید می شود مگر اینکه تمدید خودکار حداقل ۲۴ ساعت قبل از پایان دوره جاری خاموش شود. حساب شما برای تمدید ظرف ۲۴ ساعت قبل از پایان دوره جاری با نرخ ماهانه یا سالانه شارژ می شود. پس از خرید می توانید با مراجعه به تنظیمات Google Play اشتراک Sworkit Fitness Full خود را مدیریت کنید. هر بخش استفاده نشده از دوره آزمایشی رایگان، در صورت ارائه، هنگام خرید اشتراک از بین خواهد رفت.

  • تغییرات نسخه ۱۰٫۱۲٫۳ Sworkit Fitness Full

    • We added step tracking and a Fitbit connection — try it out with us!
    • To get started, head to Sworkit’s Settings and enable step reading from Google Fit
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...