12 سپتامبر 2022 برنامه اندروید 0

Symbolab

[Symbolab – Math solver v9.6.5 [Subscribed – اپلیکیشن حل سریع مسائل ریاضی اندروید
نسخه اشتراکی و بدون تبلیغات برنامه به ارزش 6.99 دلار تقدیم شما

Symbolab

عنوان یک برنامه اندروید ماشین حساب پر قدرت و حرفه ای برای حل سریع مسائل مخصوص دستگاه ها اندروید می باشد که توسط Symbolab توسعه و منتشر شده است.

درباره برنامه

Symbolab Math Solver & Helper یک ماشین حساب جدید و حرفه ای ریاضی و حل کننده مسائل ریاضی است. از اسکنر ریاضی عکس Symbolab برای پاسخ دادن به سؤالات، دریافت کمک در مورد تکالیف ریاضی یا حل مسائل ریاضی با راه حل های گام به گام استفاده کنید. یک معلم خصوصی ریاضی در جیب خود داشته باشید!

بیش از 200 میلیون دانش آموز از Symbolab برای کار و درک بیش از یک میلیارد مسئله و توضیح ریاضی استفاده می کنند. برای یادگیری و حل معادلات، انتگرال ها، مشتقات، مثلثات، هندسه، مسائل حساب دیفرانسیل و انتگرال، حدود و موارد دیگر، با اسکنر پاسخ ریاضی ما عکس بگیرید.

Symbolab Math Solver & Helper از بیش از پانصد عدد از قدرتمندترین ماشین حساب های ریاضی Symbolab تشکیل شده است:
ماشین حساب دیفرانسیل و انتگرال
ماشین حساب نموداری
ماشین حساب کسری
ماشین حساب معادله، از جمله معادله دیفرانسیل
ماشین حساب انتگرال
ماشین حساب مشتق
ماشین حساب حد
ماشین حساب نابرابری
ماشین حساب مثلثاتی
ماشین حساب ماتریس
ماشین حساب توابع
ماشین حساب سری
ماشین حساب ODE
ماشین حساب تبدیل لاپلاس

حل‌کننده و کمک‌کننده ریاضی Symbolab را دانلود کنید تا مجموعه کامل ماشین‌حساب‌های برنامه را تجربه کنید و از کمک‌کننده ریاضی منحصربه‌فرد ما کمک بگیرید. Symbolab Math Solver & Helper Homework می تواند شما را گام به گام در مورد چگونگی حل طیف متنوعی از مسائل ریاضی از جمله پیش جبر، جبر، حساب پیشین، حساب دیفرانسیل و انتگرال، مثلثات، هندسه، توابع، ماتریس، بردارها و آمار راهنمایی کند. برای شروع به سادگی یک مسئله ریاضی را با یک اسکنر پاسخ ریاضی اسکن کنید!

شما همچنین می توانید از اسکنر ریاضی عکس Symbolab به عنوان حل المسائل کلمات ریاضی استفاده کنید: خواه یک مشکل کلمه حساب دیفرانسیل و انتگرال، یک مسئله کلمه جبر، یک مشکل کلمه هندسه یا مثلثات، و غیره – Symbolab کمک کننده تکالیف ریاضی است که می تواند پاسخ های تکالیف شما را به آنها برساند. سطح بعدی را هدایت کنید و تمام راه را از طریق راه حل هدایت کنید. ریاضیات را به روشی جدید و کارآمد بیاموزید و درک کنید تا افق های خود را گسترش دهید و دانش خود را عمیق تر کنید.

این برنامه با بیش از 200 میلیون کاربر در سراسر جهان، یک رهبر جهانی در فناوری آموزش است. این برنامه متعهد به کمک به دانش‌آموزان در یادگیری ریاضیات، ارائه پاسخ‌های ریاضی گام به گام برای هر مشکل ریاضی، از جمله یادگیری شخصی مبتنی بر هوش مصنوعی، ارزیابی‌ها، بینش‌ها و موارد دیگر است.

Symbolab هر مشکلی را به صورت رایگان حل می کند. برای مشاهده راه حل های گام به گام، می توانید به صورت هفتگی، ماهانه یا سالانه مشترک شوید.

پس از تأیید خرید، پرداخت به حساب iTunes محاسبه می شود.
اشتراک به طور خودکار تمدید می شود مگر اینکه تمدید خودکار حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره جاری خاموش شود.
حساب برای تمدید ظرف 24 ساعت قبل از پایان دوره جاری شارژ می شود و هزینه تمدید را مشخص می کند.
اشتراک‌ها ممکن است توسط کاربر مدیریت شوند و تمدید خودکار ممکن است با رفتن به تنظیمات حساب کاربر پس از خرید غیرفعال شود.

  • تغییرات نسخه 9.6.15

    • Enhancements and bug fixes
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...