Sync.ME

Sync.ME Caller ID & Block v4.36.2 – اپلیکیشن شناسایی و مسدود سازی تماس اندروید
نسخه اصلی برنامه به درخواست شما عزیزان

Sync.ME

نرم افزاری فوق العاده برای شناسایی و مسدود سازی تماس های تبلیغاتی مخصوص تبلت ها و گوشی های اندروید می باشد که توسط Sync.ME توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

Sync.ME شماره ۱ شماره تماس گیرنده جهان و برنامه مسدود کننده اسپم است. افرادی را که با آنها تماس گرفته اید مشاهده کنید و عکسهای مخاطب را با تصویر نمایه شبکه اجتماعی خود همگام سازی کنید.

هرزنامه ها را شناسایی و مسدود کردن robocall ها با بهترین برنامه جستجوی تلفن معکوس در جهان و برنامه مسدود کننده اسپم.

★ مورد اعتماد بیش از ۲۰ میلیون کاربر در سراسر جهان!
★ TechCrunch – “برنامه ای که شما را به یک خدا تبدیل می کند”.

همگام سازی مخاطبین و فاش کردن تماس گیرنده واقعی هرگز آسان تر نبوده است. شماره تلفن ها را جستجو کرده و شناسه تماس گیرنده را بگیرید. یک جستجوی تلفن معکوس ایجاد کنید ، robocall ها را ردیابی کرده و لیست سیاه را گزارش کنید. مسدود کردن اسپم ها ، مسدود کردن telemarketers ، تماس گیرندگان بلوک ، مسدود کردن robocall ها ، اس ام اس های بلوک شده و پیام های متنی را مسدود کنید.

ویژگی های اصلی اصلی Sync.ME:

Photos همگام سازی عکس های مخاطبین – ببینید چه کسی با شما تماس گرفته است و عکس مخاطبین خود را با تصویر پروفایل شبکه اجتماعی آنها همگام سازی کنید. عکس های تمام صفحه را در لیست مخاطبین دفترچه آدرس خود به مخاطبین خود اضافه کنید.

ID شناسه تماس گیرنده – وقتی تماس تلفنی دریافت می کنید تماس گیرنده چه کسی است. شناسه تماس گیرنده واقعی ، همگام سازی شناسه تماس گیرنده را مشاهده کنید.

Block مسدود کننده تماس – مسدود کردن تماس گیرندگان ، telemarketers و مسدود کردن robocalls. تماس های ناشناخته را با بهترین مسدود کننده تماس ما مسدود کنید. تماس های هرزنامه را مسدود کنید و اسپم ها را به لیست سیاه خود اضافه کنید.

Look جستجوی تلفن معکوس – مشاهده شناسه تماس گیرنده واقعی با بهترین جستجوی تلفن معکوس ما. اکنون می توانید با افزودن آنها به لیست سیاه ، تماس گیرندگان ، مسدود کردن اسپم ها و شماره های ناشناخته را شناسایی و مسدود کنید.

شناسایی Robocalls – Sync.ME به شما امکان می دهد تماس های ناخواسته ، telemarketers ، robocall ها را شناسایی کرده و هر کسی را که نامیده می شود را ببینید. شناسه Truecaller را نشان داده و یک جستجوی تلفن معکوس برای مسدود کردن تماس گیرندگان ایجاد کنید. با ضربه زدن به یک دکمه ، می توانید مکالمه های اسپم و روبوکال ها را با بهترین مسدود کننده تماس مسدود کنید.

تماس گیرندگان را مسدود کرده و لیست سیاه Robocall ها ، اسپم ها و telemarketers خود را تهیه کنید. با بهترین برنامه شناسه تماس گیرنده ، یک جستجوی تلفن معکوس برقرار کنید. ببینید چه کسی در لیست اسپم برتر قرار دارد و آنها را به لیست سیاه خود اضافه کنید.

ضبط کننده تلفن – هر تماس تلفنی را که می خواهید صرفه جویی کنید ، ضبط کنید.

شناسه متن – شناسه پیامک و پیامک های اسپم ، telemarketers و شناسه تماس گیرنده ناشناخته را شناسایی کنید. شماره تلفن واقعی شماره تماس گیرنده و شماره تلفن لیست سیاه را ببینید. می توانید برای هر پیام متنی اسپم یک جستجوی شماره تلفن معکوس ایجاد کنید.

✓ پیدا کردن چه کسی تماس گرفته است – هر شماره تلفن را کپی کنید و Sync.ME یک جستجوی تلفن معکوس ایجاد می کند ، بنابراین می توانید شماره های تلفن را جستجو کرده و تماس های ناشناخته را با یک شناسه تماس گیرنده واقعی شناسایی کنید. تماس اسپم دریافت کردید؟ به سرعت اسپمرها را مسدود کنید ، telemarketers را مسدود کنید و فقط با یک ضربه زدن ، robocalls را مسدود کنید.

مضامین شناسه تماس گیرنده – با برنامه تماس رنگی Sync.ME ، شماره تماس رنگی خود را برای شناسه تماس گیرنده خود انتخاب کنید. مضامین تماس با رنگ با عکسهای تمام صفحه مخاطبین کتاب آدرس خود را از Google + ، Twitter ، LinkedIn و VK مشاهده کنید.

✓ ادغام مخاطبین – با تلفیق آنها در یک مخاطب ، مخاطبین کپی را پیدا کنید و مخاطبین را در دفترچه آدرس خود ادغام کنید. کتاب آدرس خود را پاک کنید و به سرعت جزئیات مخاطبین مخاطبین کپی را در لیست مخاطبین دفترچه آدرس خود ادغام کنید.

Contacts پشتیبان گیری از مخاطبین – صادر کردن مخاطبین و پرونده مخاطبین پشتیبان از تمام مخاطبین خود را در کتاب آدرس خود. پشتیبان گیری مخاطبین خود را در Google Drive خود همگام سازی کنید و به طور خودکار از مخاطبین نسخه پشتیبان تهیه کنید با Sync.ME Pro.

Sy سابقه همگام سازی با سابقه – همیشه مخاطبین خود را به روز و جدیدترین تصاویر نمایه مخاطب از شبکه های اجتماعی به روز ۲۴/۷ نگه دارید. مخاطبین کتاب آدرس خود را با تصاویر همگام نگه دارید تا بتوانید با چه کسی تماس بگیرید.

این برنامه بهترین استفاده برای شناسه تماس گیرنده و مسدود کننده تماس اسپم است. می توانید تماس ها را با شناسه تماس گیرنده واقعی ما شناسایی کنید. تماس با برنامه های مسدودکننده اسپم برتر ما ، تماسهای اسپم و آزار دهنده را مسدود کنید. شما همیشه می توانید با ویژگی های جستجوی تلفن معکوس تماس گیرنده نشانگر تماس تلفنی نشان داده شود “چه کسی مرا صدا کرد”.

  • تغییرات نسخه ۴٫۳۶٫۲ Sync.ME

    • Various fixes and improvements.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...