Takashi Ninja WarriorTakashi Ninja Warrior v2.3.5 + Mod – بازی اکشن “نینجای تاکاشی” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت)

Takashi Ninja Warrior

 نینجای تاکاشی که با نام کامل Takashi Ninja Warrior – Shadow of Last Samurai در گوگل پلی منتشر شده، یک بازی اکشن و جذاب با گیم پلی سوم شخص می باشد.

یک بازی ماجراجویی سایه نینجا که گرافیک زیبا ، گیم پلی ابتکاری و جنگهای شدید رئیس را در کف دستان خود ترکیب کرده است. ماجراجویی سایه نینجا جنگجو را در قرون وسطی ژاپن با عناصر hack n slash و rpg تجربه کنید. یک بازی جنگی سامورایی RPG اکشن که در آن شما به عنوان یک قاتل جنگجو سایه شجاع انتقام می گیرید. یکی از بهترین بازی های ۳D نینجا که در آن شما تجربه یک شمشیر را دارید که با ماجراجویی ژاپنی از یک قاتل نینجا افسانه ای با گرافیک با کیفیت کنسول مبارزه می کند.

داستان بازی

نینجای تاکاشی بازی مبارزه ای نینجا است که افسانه ای در ژاپن قرون وسطی برای گسترش توانایی های نینجا خود ظهور می کند. مهارت های خود را ارتقا دهید و به عنوان یک جنگجوی نینجا سامورایی افسانه ای با نیروهای فاسد برای تسخیر قلمرو تهدیدکننده مبارزه کنید. رئیسان قدرتمند را در میدان نبرد پیروز کنید و در نهایت به یک جنگجوی سامورایی نینجا افسانه تبدیل شوید. برای طرفداران نبرد نهایی نینجا ، جنگجوی سامورایی ، افسانه قرون وسطایی و بازی های نینجا ، این یک اقدام خارق العاده و پر از ماجراجویی ۳D است.

داستان متعلق به توچی ، سرزمین اسرار است. تاکاشی پسر آراشی ، یک جنگجوی نینجا ژاپنی با آموزش نینجوتسو است که با شکست فساد توچی شکوه و عظمت نهایی را به دست می آورد. تاکاشی انتقام قوم خود را می گیرد.

امکانات بازی Takashi Ninja Warrior :

نقشه ها و مسیرهای اسرار عظیم را کاوش کنید. جوایز مختلف را در مکان های مختلف کشف کنید.
سیستم موجودی و کاراکتر ارتقا دهید.
بازیکن می تواند شخصیت را ارتقا دهد ، مهارت ها را افزایش دهد و موارد را در موجودی ذخیره کند.
انواع مختلف نبردهای رئیس منحصر به فرد و چالش برانگیز در Takashi Ninja Warrior. رئیسان شامل جانوران ، جادوگران و نینجا ها هستند. شما می توانید با دشمنان رو در رو مبارزه کنید یا به یک استاد خفا تبدیل شوید ، این انتخاب شماست.
سلاح های مختلفی را برای جنگیدن با سبک خود تجهیز کنید. هر سلاح ویژگی های خاص خود را دارد. تصمیم گیری در مورد انتخاب سلاح مناسب برای یک مبارزه خاص مهم است.
از انواع لباس های مبارز سنتی استفاده کنید.

توجه : در نسخه مود بازی، پول خرج کنید تا بجای کم شدن زیاد شود!

  • تغییرات نسخه ۲٫۴٫۴

    • تغییراتی در دسترس نیست
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...