Takeover RTS

Takeover RTS  + Mod – بازی استراتژیک و برج دفاعی سرگرم کننده تصاحب اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (طلا بی نهایت) 

Takeover RTS

نام یک بازی در ژانر استراتژیک است که توسط استودیو بازی سازی IriySoft برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. استودیو بازی سازی IriySoft پیش از این بازی هم بازی های خوب دیگری را برای گیمر ها در مارکت اندروید منتشر کرده است

درباره بازی

Takeover RTS یک بازی استراتژی در زمان واقعی است که در آن شما به تیم های واحد فرمان می دهید تا از دژهای خود در برابر دشمنان محافظت کرده و ساختمان های آنها را برای پیروزی تصرف کنید.

برای قرن ها ، امپراتوری ریوادیس درخشش و شکوه خود را بر قاره حاکم کرد. اما در حال حاضر به دست نکرومکانس ها افتاد و در حال مرگ است. زمان تصاحب فرا رسیده است!

یکی از ۳ کشور را در نبرد برای ریوادیس رهبری کنید. هر کشور دارای ۵ نوع تیم ، ۳ نوع سنگر و طلسم جادویی است. علاوه بر این ، شما می توانید معادن طلا ، مزارع برای استخدام تیم های بیشتر و ابلیسک برای به دست آوردن مانای بیشتر بسازید.

انواع و اقسام یگان های نظامی را در اختیار تان قرار می دهد. اگر بتوانید صبر لازم را داشته باشید و یگان های درستی را به جنگ ها اعزام کنید، می توانید پیروزی های زیادی به دست بیاورید و  پس از چند جنگ جانانه، در نهایت قهرمان سرزمین های پادشاهی شوید و قلمرو خودتان را در بیشترین سطح ممکن گسترش دهید.

ویژگی های کلیدی Takeover RTS:

– استراتژی زمان واقعی با تیم ها
– ۳ کشور که می توانید کنترل کنید (و یک کشور Necromancers اضافی)
– ۵ نوع تیم
– ۳ طلسم و یک طلسم بزرگ قدرتمند برای هر کشور
– فرمان – ارتقاء که ارتش شما را قوی تر می کند
– ۸ سطح برای هر کشور

توجه : در نسخه مود بازی Takeover RTS طلا بجای کم شدن زیاد می شود!

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...