Tallest Tree

Tallest Tree v1.0 + Mod – بازی آرکید سرگرم کننده و دوست داشتنی بلندترین درخت اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (چرخ دنده و سلامت بی نهایت) 

Tallest Tree

یک بازی در ژانر آرکید است که توسط استودیو بازی سازی Playcore Publishing برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید به صورت رایگان منتشر شده است.

درباره بازی

کمک به نجات طبیعت برای صعود از دره ها و سفر به سراسر جهان برای حفظ طبیعت زمین ضربه بزنید. بلندترین درخت به سازمان های زیست محیطی کمک می کند تا جنگل های سبز سیاره ما را نجات دهند.

در Tallest Tree درختان واقعی بکارید
هر بار که سطح خود را بالا می برید ، ما به سازمان های غیرانتفاعی کمک می کنیم تا درختی واقعی را به افتخار شما بکارند. تمام زمان صرف شده در این بازی سازگار با محیط زیست ، طبیعت را حفظ می کند.

چالش هیجان انگیز
تمرکز کنید ، ادامه دهید و تسلیم نشوید. دره ها شما را به چالش خواهند کشید و تنها با طرز فکر مناسب می توانید از آن عبور کنید. تعداد انگشت شماری از بهترین بازیکنان به قله ها می رسند تا ثابت کنند آنچه را که لازم است بدست آورده اند.

سفر ماجراجویانه Tallest Tree
بلندترین درخت در طبیعت رخ می دهد. از فضای باز و ورزش هایی مانند پیاده روی و کوهنوردی الهام گرفته شده است. با پیشرفت شما به نقاط مختلف سفر خواهید کرد و چالش های بیشتری را جستجو خواهید کرد. کوله پشتی خود را بپوشید و برویم!

کارهای کوچک اهمیت دارد
از آنجا که جهان در دست همه است ، کارهای کوچک در بازی Tallest Tree مهم هستند. ما بلندترین درخت را ایجاد کردیم تا بتوانید هنگام بازی در مترو یا توالت به کاهش گرمایش جهانی و تغییرات آب و هوایی کمک کنید. و البته ، بنابراین می توانید از انجام آن لذت ببرید!

همه محاسبات سخت
سخت ترین حرکات با ارزش ترین است. با حرکت های مجدد دوربین StayPro ، حرکت کلاچ را ضبط کرده و حماسی ترین صعودهای خود را تجربه کنید. با تسلط بر تکنیک های مخفی بلندترین درخت ، پاداش کسب کنید و گنجینه ای را کشف کنید.

با چالش های سکوی بازی روبرو شوید ، برای نجات جنگل ها ، حفظ طبیعت سبز زمین ، درخت بکارید.

  • تغییرات نسخه ۱٫۰ Tallest Tree

    • انتشار نسخه اول بازی
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...